Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pad Pod PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Pad Pod PC (/Temat-Pad-Pod-PC-77605)

Strony: 1 2


Pad Pod PC - Boguśś - 06-10-2013 21:48

Siemka. Jakie polecacie pady? Moga byc i z allegro ale z wysylka tak do 40-50zl+, i wazne abym pogral:

Fifa 13 i ets xd i jakies strzelanki moze Nie do konca strzelanka ale Splinter Cell etc.

Co byscie polecili? Ew cos z media expert lub media markt


RE: Pad Pod PC - damianus627 - 07-10-2013 19:13

Ja bym na twoim miejscu dołożył i kupił pada od Microsoftu (taki jak do Xboxa).


RE: Pad Pod PC - badii - 07-10-2013 19:32

Teraz wszystko idzie w multiplatformy
Kup sobie pada od ps3 i graj
Albo jak wyzej powiedzial od xboxa, ale tam jest troche inny uklad klawiszy Wink
Nie kupuj zadnych noname i szajsow bo to nie bedzie kompatybilne z grami.
Dla mnie ps3 najlepszy, lekki, przyjemny w dotyku i grasz.


RE: Pad Pod PC - vankosiara - 07-10-2013 19:36

Kup DualShock'a 3 (pad od PS3). Niby nie działa na PC ale są programy, które robią tak, że jest on wykrywany jako pad od x'klocka i można normalnie grać, znam to z autopsji Wink
Jeżeli będziesz grał w bijatyki oraz gry sportowe to bierz Dual Shock'a bo ma b.dobry krzyżak natomiast jak będziesz grał w FPSy, gry motoryzacyjne oraz gry typu DMC, DarkSiders to bierz od xbox'a ze względu na lepsze gałki Tongue


RE: Pad Pod PC - badii - 07-10-2013 19:42

(07-10-2013 19:36)vankosiara napisał(a):  Kup DualShock'a 3 (pad od PS3). Niby nie działa na PC ale są programy, które robią tak, że jest on wykrywany jako pad od x'klocka i można normalnie grać, znam to z autopsji Wink
Jeżeli będziesz grał w bijatyki oraz gry sportowe to bierz Dual Shock'a bo ma b.dobry krzyżak natomiast jak będziesz grał w FPSy, gry motoryzacyjne oraz gry typu DMC, DarkSiders to bierz od xbox'a ze względu na lepsze gałki Tongue

Dokładnie, dobrze powiadasz.
Jest program "MotioninJoy", a po zainstalowaniu "DS3 Tool" się nazywa. (jak kupisz to pomogę Ci wszystko ustawić Tongue)
Sam pogrywam w fife i bf'a na padzie od ps3, kolega ma od xboxa, ale nie podoba mi się on jakoś specjalnie.


DualShock3 najlepszy i większość osób własnie go wybiera Wink


RE: Pad Pod PC - Qwik - 07-10-2013 19:50

Poczekaj na dualshock 4 może będzie działać na pc.


RE: Pad Pod PC - damianus627 - 07-10-2013 19:52

Ja osobiście sam DualShocka 3 podłączyłem przez bluetooth i działał bez instalacji dodatkowych programów.


RE: Pad Pod PC - Albercik - 08-10-2013 00:07

Dozbieraj jeszcze 50-60 zł i kup pada od Microsoftu. Niektórzy na siłę bronią się przed lewym analogiem na górze (nie powiem że nie, bo też to miałem) jednak po kilku-nastu godzinach gry docenisz jego ergonomię. No i Microsoft daje sterowniki od razu na płytce, instalujesz podłączasz i grasz, zawsze to plus. Drugi plus jest taki, że jak kupisz takiego pada, to pograsz nim i na PC i ewentualnie na konsoli (jakbyś grał u kumpla lub sam kiedyś kupił, bo przecież cały czas tanieją), a wygląda to tak że pad przewodowy ma po prostu doczepioną końcówkę - przejściówkę na usb, odpinasz ją i masz wejście do Xboxa Smile sam tak robię i szczerze polecam. Nie warto kupować tańszych padów, mogą one całkowicie zepsuć przyjemność z rozgrywki, a tego nie chce nikt.

Pozdrawiam


RE: Pad Pod PC - Boguśś - 09-10-2013 20:51

Mozecie podeslac linka do allegro ew do jakiego sklepu sie udac i kupic?


RE: Pad Pod PC - Albercik - 09-10-2013 20:54

(09-10-2013 20:51)Boguśś napisał(a):  Mozecie podeslac linka do allegro ew do jakiego sklepu sie udac i kupic?

Sprecyzuj co chcesz kupić, bo tego nie wiemy