Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Easysub a Freebiz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Easysub a Freebiz (/Temat-Easysub-a-Freebiz-77589)



Easysub a Freebiz - edikiu - 06-10-2013 18:46

Siemka, cały czas zastanawia mnie sprawa różnic pomiędzy easysub a freebiz. Na easysub coraz bardziej stają się widoczne informacje o "subskrypcjach" przez co zmniejsza się konwersja, i są ponoć mniejsze stawki o około 2 zł! dlaczego to jednak easysub cieszy się taką popularnością ? Co do freebiz dopiero złożyłem jakby podanie (wysłałem im email, z wiadomością jak bd reklamował ich oferty) więc tak naprawdę nie wiem wiele o tym serwisie, czy mógłby się tu wypowiedzieć ktoś kto miał/ma do czynienia z nimi obydwoma? Czy freebiz jest dalej wypłacalny? Czy akceptuje wszystkie leady nawet gdy ktoś niema nic na koncie(nie chce robić fraudów ale zdarzają się takie sytuacje)?Jakie jest minimum wypłaty na freebiz?I czym jeszcze różni się Easysub od freebiz.

Z góry dziękuje za odpowiedzi


RE: Easysub a Freebiz - sialala5 - 06-10-2013 20:54

Ja działam na freebiz i easysub.

Freebiz wypłaty od 50zł, można zlecać 3 razy w miesiącu, kasa dochodzi do 7 dni (przeważnie w ciągu 2-3 dni).

Stawki na easysub można negocjować ja np mam stawkę 3zł, na easysub 4.5zł, te programy się nie wiele różnią, freebiz jednak się nie rozwija (nie dodali żadnego nowego programu od dawna). Programy mają podobne, na freebiz jest ich troszkę więcej... ale to nie ma dużego znaczenia.

Działają na identycznej zasadzie. Co do konwersji to ja mam praktycznie taką samą czy działam na Freebiz czy na EasySub.

Wybór jest sprawą indywidualną. Ja działam na Freebiz tylko na 1 programie pod który mam target w miejscu gdzie się reklamuję a tego programu nie na EasySub, z tego 1 programu zarobiłem już ponad 4 tysiące złotych (reszta programów na freebiz idzie mi tragicznie).

Gdyby ten program był na EasySub to bym się nie zastanawiał... nawet z gorszą o 1.5zł stawką Smile

Oba serwisy wypłacalne, nie oszukują na zaliczaniu leadów, polecam korzystać z obydwóch i samemu ocenić który jest bardziej opłacalny.


RE: Easysub a Freebiz - batman - 06-10-2013 21:14

dodajmy ze na freebiz jest dlugi link i nie wiem czy da sie skrocic aby wpadaly leady
easysub ma krotkie linki i mozna je reklamowac wszedzie
a freebiz moim zdaniem nie
Jak cos to mnie poprawcie
Na freebiz przy zlecaniu wyplaty trzeba miec podany nr pesel i trzeba rachunek wygenerowany wyslac im na email do ksiegowosci a na easysub nic nie trzeba

Freebiz 2x wyzsze stawki
Freebiz ma linki jak juz mowilem i banery reklamowe

Nie wiem co tu jeszcze dodac


RE: Easysub a Freebiz - edikiu - 07-10-2013 14:36

@up hej możecie mnie ukamieniować za nuubskie pytanie ale czym jest ten rachunek konkretnie? I następne pytanko żeby już nie spamić nowym tematem, polecicie mi gdzie (jaki bank) zrobić konto w wieku 16 lat, i czy jest możliwość zrobienia go w pełni przez internet? coś jak paypala Tongue


RE: Easysub a Freebiz - BabyBuns - 07-10-2013 14:45

(07-10-2013 14:36)edikiu napisał(a):  @up hej możecie mnie ukamieniować za nuubskie pytanie ale czym jest ten rachunek konkretnie? I następne pytanko żeby już nie spamić nowym tematem, polecicie mi gdzie (jaki bank) zrobić konto w wieku 16 lat, i czy jest możliwość zrobienia go w pełni przez internet? coś jak paypala Tongue

W każdym banku będziesz musiał iść podpisać umowę.
Ja mam konto w mbanku i nie narzekam.


RE: Easysub a Freebiz - edikiu - 07-10-2013 15:00

ehh Sad niemoge przeboleć braku wypłat na paypala... No cóż trzeba bd się przejść do bankuSmile thx za szybką odpowiedź


RE: Easysub a Freebiz - bolo9797 - 07-10-2013 15:23

Nigdzie nie musisz isc .. Kurier moze do cb sam wpasc Wink