Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zza Kulis Bukmacherki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zza Kulis Bukmacherki. (/Temat-Zza-Kulis-Bukmacherki-77535)



Zza Kulis Bukmacherki. - BlackJackPoint - 06-10-2013 10:58

Cześć wszystkim. Nazywam się Piotrek, mieszkam w Warszawie. Bukmacherką zajmuję się już od kilkunastu lat. W tej dziedzinie zarobku doświadczenie ma ogromne znaczenie. Banalne pokusy jakie mi się przytrafiały na mojej drodze bukmacherskiej, nieuwaga, mecze o których nie miałem zielonego pojęcia, progresja, odrabianie pieniędzy na szybko; były to moje złe cechy kiedy chciałem jak najszybciej dostać pieniądze. Teraz się nieco zmieniłem, ponieważ nie gram tylko swoich typów lecz innych userów również i to jest dobra metoda na zarabianie. Dziedziny w jakich się wyróżniam to: piłka nożna; hokej; koszykówka; siatkówka. Z hokeja głównie NHL, z Koszykówki NBA, liga hiszpańska. Widzę, że już sporo tutaj tematów o typach bukmacherskich i będzie ciężko się przebić na czołowy topic, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu mi się to uda. Pierwszy mecz już niebawem Smile.

Życzę udanej gry,
Pozdrawiam Smile


RE: Zza Kulis Bukmacherki. - Limitless - 06-10-2013 11:38

Cześć Piotrek życzę powodzenia i czekam na pierwszy typ Wink


RE: Zza Kulis Bukmacherki. - yazir - 06-10-2013 12:01

Cześć TheBuzzer4, AboveAll00, Optimum00, WhataNygga, Guru805, JackOne, BlackJackPoint schizofrenia to przykre schorzenie, ale tak czy inaczej zrozum że jak raz wyleciałeś to nie wracasz Xpokerface

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.