Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestuj u Rhaegara! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestuj u Rhaegara! (/Temat-Inwestuj-u-Rhaegara-77528)

Strony: 1 2 3


Inwestuj u Rhaegara! - Rhaegar - 05-10-2013 22:59

Witam!

Zapewne spora część forum widziała już wątek (niestety zrobiło się tam duże SPAMowisko) w którym oferuję "lokatę". Pieniądze obracam między innymi w zakładach bukmacherskich (tam również znajdziecie moje kupony, typy), mam doświadczenie 9 letnie w tym co robię. Oferuję taką lokatę nie dlatego, że nie posiadam własnych środków czy jestem instytucją charytatywną a dlatego, że chcę pomóc zarobić co nie co innym ludziom oraz sam przy tym mam dodatkowe profity (jedynie co tracę to czas dla siebie ale pieniądz podobno nie śpi).


A więc moja oferta inwestycji to 7 dni ROBOCZYCH (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek to są te dni).

Plan oprocentowania przedstawia się następująco:

a) Inwestycje do 100zł oprocentowane będą na 40% (mało dlatego, że takie osoby najwięcej ode mnie wymagają i najwięcej mnie męczą codziennymi pytaniami jak tam, ile już masz itp itd)
b) Inwestycje od 101zł do 200zł oprecontowane będą na 65%
c) Inwestycje od 201zł do 350zł oprocentowane będą na 90%
d) Inwestycje od 351zł do 600zł oprocentowane będą na 115%
e) Inwestycje od 601zł do 1000zł oprocentowane będą na 135%
f) Inwestycje od 1001zł do 1500zł oprocentowane będą na 155%
g) Inwestycje powyżej 1500zł oprocentowanie negocjonowane indywidualnie

Dodatkowo:
a) Za każdą kolejną inwestycję oprocentowanie wzrasta o 5% np ktoś inwestował 4 razy to dostaje 15% bonusu (pierwsza inwestycja nie jest brana pod uwagę)
b) Za każdą poleconą osobę (musi powiedzieć, że dana osobą ją poleciła) oprocentowanie wzrasta o 5%
c) Za "męczenie" mnie codziennymi lub prawie codziennymi pytaniami i jak tam, ile zrobiłeś itp oprocentowanie maleje o 5% za każde zapytanie (nie liczę zapytań osób, którym inwestycja kończy się minimum 48h później)

Dodatkowo bonus dla pierwszych 8 osób (nie ma rezerwacji miejsc) + 25% do inwestycji


Zarówno wpłaty jak i wypłaty przyjmuję/wykonuję na konto bankowe lub Skrill (dawny MoneyBookers).

Prosiłbym aby w tym temacie nie zrobić kolejnego SPAMowiska, do SPAMu i pogaduszek niech już będzie poprzedni temat:
http://zarabiam.com/Temat-Rhaegar-typuje-75843

Tu prosiłbym o tylko niezbędne pytania oraz o wpisy z zamiarem bądź wpłatą inwestycji a później z potwierdzeniem otrzymania zwrotu.


Miejsce wątku było obgadywane z jednym z Moderatorów,

Pozdrawiam


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Kiljan - 06-10-2013 02:28

zezwolenie KNFu poproszę


RE: Inwestuj u Rhaegara! - SweetSensi - 06-10-2013 10:03

ja zaryzykowałem z kwotą 400 zł, więc zobaczymy


RE: Inwestuj u Rhaegara! - kleomenes - 06-10-2013 11:03

Cóż, ludzie uczą się na błędach. Niekiedy drogo taka nauka wychodzi.
@[SweetSensi]
Daj znać jak dostaniesz pieniądze(lub nie) z powrotem Smile Ciekaw jestem tego gościa.


RE: Inwestuj u Rhaegara! - damianus627 - 06-10-2013 11:14

Gimbaza widzę że znowu spamuje nie znając się na temacie.
http://zarabiam.com/Temat-Rhaegar-typuje-75843 tutaj sobie poczytajcie jak wam się nudzi.


RE: Inwestuj u Rhaegara! - malpa2 - 06-10-2013 11:16

Ja jutro dam znać czy doszedł przelew od niego.

Poza tym z tego co widziałem istnieje możliwość podpisania umowy z Rhaegar'em. Było tu paru oszustów ale to nie musi oznaczać że każdy jest taki.


RE: Inwestuj u Rhaegara! - CreepyUploader - 06-10-2013 11:17

No ja napisałem w sprawie umowy i chce również 'zaryzykować' - więc jak będziesz mógł to pisz na pw(pisałeś, że po 13) więc zaryzykuje i dam znać tutaj czy potem dostane pieniądze czy nie Tongue


RE: Inwestuj u Rhaegara! - cekol95 - 06-10-2013 11:48

Powoli robi się drugie spamowisko piszcie tutaj z pierdołami http://zarabiam.com/Temat-Rhaegar-typuje-75843

Były już pierwsze wypłaty i dajcie mu juz spokój z tymi podejrzeniami jak sie nie podoba to nie inwestujcie


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Stalmer - 06-10-2013 11:56

Rhaegar a inwestycje które jeszcze trwają są na starych warunkach ?


RE: Inwestuj u Rhaegara! - Eximo - 06-10-2013 11:59

@Up Tak są na starych warunkach.