Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PWr vs PW vs AGH vs UEK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: PWr vs PW vs AGH vs UEK (/Temat-PWr-vs-PW-vs-AGH-vs-UEK-77434)



PWr vs PW vs AGH vs UEK - Davi - 03-10-2013 21:46

Witam,

W przyszłym roku chciałbym studiować na jednej z tych uczelni :

-PWr (Politechnika Wrocławska)

-PW (Politechnika Warszawska)

-AGH (Akademia Górniczo Hutnicza Kraków)

-UEK (Uniwersytet Ekonomiczny Katowice)

Jeśli chodzi o kierunek to praktycznie wybrałem Informatyke, jednak po za wyborem uczelni gdzie jak wiadomo w Informatyce jak i wielu innych dziedzinach liczy się to co się sami nauczymy, a nie to co zaoferuje nam uczelnia to chciałbym się dowiedzieć jak z rynkiem pracy w tych miastach. Obecnie pracuje zdalnie i bez problemu łącze szkołę z łapaniem małego doświadczenia.

Dlatego prosiłbym was o pomoc w wyborze miasta, które oprócz nauki oferowałoby mi duży rynek pracy, chciałbym już od 1 roku pracować.

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi Smile.

Pozdrawiam


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Pixel25 - 04-10-2013 07:36

Na 1 roku na dziennych ciężko będzie ci pracować na normalny pełny etat, co najwyżej zdalnie lub jakiś elastyczny czas pracy, bo z każdym rokiem liczba zajęć ci się zmniejsza i na 4 lub 5 można spokojnie pracować.
Z tych uczelni co podałeś Politechnika Warszawska będzie miała największy rynek, bo to w końcu stolica. Dlatego jeżeli szukasz pracy to tam będziesz miał najłatwiej.

Jeżeli będziesz się sam uczył np. programowania to spokojnie coś znajdziesz, bo na studiach to różnie bywa z nauką, a i tak większość kończy i ma ten sam papierek co Ty, dlatego ważne będzie twoje doświadczenie Smile


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Davi - 10-10-2013 16:52

Czyli na 1 roku praca odpada ?


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Pixel25 - 10-10-2013 21:53

Zdecydowanie tak. Chyba że jakaś dorywcza zdalna ale to tylko jak będzie czas (o ile będzie). U nas na 1 semestrze odpadła prawie połowa i to dzięki dwóm przedmiotom. Potem nie było lepiej, dopiero od 3-4 roku można myśleć nad pracą.


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Karczu - 10-10-2013 22:39

Weź AGH albo UEK, będziesz miał najbliżej do domu po prowiant dojeżdżać Smile Bo rozumiem, że ATH i Suchą Beskidzką odrzuciłeś Big Grin


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - damianus627 - 10-10-2013 22:42

Ja ci polecam AGH. Mieszkam w Krakowie i ostatnio AGH wybudowało nowy budynek dla informatyków.
http://www.infokrakow24.pl/centrum-informatyki-agh-juz-oficjalnie-otwarte/


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Davi - 11-10-2013 20:59

Tak ATH i SB odrzuciłem chce zaznać życia studenckiego Smile


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Madroxx - 11-10-2013 21:02

Ja się chyba wybiorę do WSBiF w B-B Big Grin


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Davi - 13-10-2013 14:07

A jak wygląda rekrutacja, każda uczelnia ma osobną stronkę na której wybieram dany kierunek czy jest jedna strona dla wszystkich uczelni i wybieram uczelnie według priorytetów, a później kierunki?


RE: PWr vs PW vs AGH vs UEK - Albercik - 13-10-2013 14:10

(13-10-2013 14:07)Davi napisał(a):  A jak wygląda rekrutacja, każda uczelnia ma osobną stronkę na której wybieram dany kierunek czy jest jedna strona dla wszystkich uczelni i wybieram uczelnie według priorytetów, a później kierunki?

Każda uczelnia przeprowadza swoją rekrutację