Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA]Dziennik Pracy Firecash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA]Dziennik Pracy Firecash (/Temat-PPA-Dziennik-Pracy-Firecash-77388)

Strony: 1 2


[PPA]Dziennik Pracy Firecash - patulsky1337 - 02-10-2013 21:03

Dziennik Pracy PPA- FIRECASH


Witam użytkowników zarabiam.com Smile

Postanowiłem założyć dziennik pracy, który będę aktualizował regularnie. Przedstawię w nim, któreś już z kolei moje podejście do zarabiania na PPA. Mam nadzieję, że tym razem zdziałam coś w tej metodzie i będę miał więcej szczęścia.

Zacząłem współpracować z oficjalnym mentorem FireCash.org Diqtion'em, którego mogę szczerze polecić, gdyż regularnie wysyła mi instrukcje o kolejnych krokach i stopniowo mnie wprowadza w PPA.

Moim celem są zarobki rzędu 300$ miesięcznie ( poźniej ewentualnie więcej Wink)

Jednak...

CEL NA PAŹDZIERNIK: 30$


Może nie jest to jakaś duża kwota, jednak będę zadowolony jeśli zdążę ją osiągnąć do końca miesiąca Smile


DZIENNIK PRACY:


30 wrzesień 2013:

-Założenie tematycznego bloga o grach.
-Rejestracja na Firecash.

1 październik 2013:

-Drobne prace na blogu, jak wgranie szablonu, pousuwanie zbędnych rzeczy i gadżetów.

2 październik 2013:

-Nauka wyszukiwania nisz Smile Znowu pomoc ze strony mentora.
-Gruntowe prace nad blogiem.
-Pierwszy post.
-Pierwszy link FireCash.

3 październik 2013:

-Drugi wpis na blogu.

4 październik 2013:

-Pozytywne rozpatrzenie bloga przez mentora- trzeba się wziąć do pracy bo teraz jest jej naprawdę dużo. Musze uzupełnić bloga o kilkanaście wpisów MINIMUM! W tym kroku sam sobie życzę powodzenia Tongue

od 4 październik do 8 październik:

-tylko i wyłącznie prowadzenie bloga- dodawanie wpisów.


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - hertia - 03-10-2013 05:23

To powodzeniaSmile


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - waldekiepski - 03-10-2013 15:29

Owocnej pracy, powodzenia Smile


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - patulsky1337 - 03-10-2013 16:00

Dziękuje Smile Dziś dodałem kolejny wpis i teraz napisałem do mentora czy jest wszystko ok Smile Zapraszam do śledzenia.


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - KisuShite - 03-10-2013 16:07

Powodzenia ! Cel nie jest wygórowany - na pewno ci się uda Wink


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - patulsky1337 - 03-10-2013 16:30

Cel nie jest może wygórowany ale to jest minimum, które chce osiągnąć w pierwszym miesiącu kariery PPA Smile Wiadomo, że w kolejnych miesiącach zamierzam zarobić o wiele więcej Tongue


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - patulsky1337 - 04-10-2013 22:03

Do końca dnia udało mi się napisać 3 posty na blogu... mało, a chce do końca tygodnia dojść do 20. Cel na jutro- +10. Muszę się wyrobić do końca tygodnia Smile


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - vankosiara - 04-10-2013 22:11

Pamiętaj - liczy się jakoś, nie ilość. Wink


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - patulsky1337 - 06-10-2013 18:35

Właśnie zwracam na to uwagę Big Grin I przez to robienie choćby jednego posta trochę trwa...


RE: [PPA]Dziennik Pracy Firecash - patulsky1337 - 09-10-2013 20:02

Tymczasowo wstrzymuje dziennik- powód: teraz będę się zajmował promocją, pozycjonowaniem SEO i działaniami na YouTube- wznowię go po pierwszym pobraniu co- mam nadzieję- nastąpi nie długo Wink