Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Xull'a (/Temat-Dziennik-Xull-a-77387)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik Xull'a - Xullrae - 27-10-2013 18:23

PPA

Dawno nie było aktualizacji bo nie było czego aktualizować. W PPA idzie średnio, ale taka nisza ciężka do wybicia, po 2 kliki dziennie, 0 leadów póki co, aktualnie chcę zebrać przez PPA na domenę i wypuścić bloga na którego pomysł mam i w sumie powinna z tego jakaś kasa być. :3



Buxy

Neobux: 10.885$ - czas znikać z neobuxa, niestety wracam z niego ze stratą, ale trudno się mówi.
Nerdbux: 0.515$ - tu na pewno nie odzyskam swojej inwestycji, ale próbować można.
Probux: 0.121$ - dokupiłem 3 refferali, wymieniłem 2, czuję że tu coś ugram, przy odrobinie szczęścia.
Excellentbux: 1.9536$ - zbieram do 2 i uciekam z tego buxa o ile jest jeszcze wypłacalny.
The-bux: 1.077 - czas kupić kilku reffów, ale to jutro.


RE: Dziennik Xull'a - Xullrae - 10-11-2013 22:28

PPA na razie odpada, brak pomysłu nad dobrą niszą do czasu bloga.

Znalazłem dość ciekawy sposób zarabiania na forexie, przetestuję go przez kilka dni i zobaczę czy jakiś profit będzie.

Na buxach dalej klikam, ale nie są one za bardzo warte aktualizacji.


RE: Dziennik Xull'a - Xullrae - 12-11-2013 00:17

Daje radę.

[Obrazek: ctml.png]

2 pierwsze transakcję były zaraz po otwarciu rynku, czyli mój błąd. Póki co to grosze, ale powoli powoli i będzie to całkiem ładnie szło. Big Grin


RE: Dziennik Xull'a - callbux - 07-12-2013 15:00

zarabiasz nadal na bet365?


Dziennik Xull'a - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.