Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę zakładanie profili w wyznaczonych przeze mnie forach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę zakładanie profili w wyznaczonych przeze mnie forach (/Temat-Zlece-zakladanie-profili-w-wyznaczonych-przeze-mnie-forach-77341)



Zlecę zakładanie profili w wyznaczonych przeze mnie forach - mclain - 01-10-2013 21:53

Po tym jak zostałem zrobiony w przysłowiowego wała (przez jednego z zacnych użytkowników tego forum, po którym się naprawdę NIE spodziewałem... Zrobił mnie w konia dwukrotnie). Zostaje mi zlecić to zlecenie ponownie.

Przepraszam też tych, którym nie odpisałem ostatnim razem, ale sądziłem, że sprawa jest już załatwiona. Czego potrzebuję. Całość wygląda tak:

1. Daję Ci listę serwisów
2. Musisz tam wejść, zarejestrować konto i dodać 2 akcje.
2.a) akcja to na przykład wpis na forum, komentarz itp.
3. Opisujesz założony profil z wykorzystaniem tekstów, które Ci podsyłam
4. Dodajesz do profilu miniaturkę
5. Załączasz w raporcie w następującej treści:

adres forum | link do profilu lub nick profilu | ewentualne uwagi

- - - -
Z kilkoma z Was zdarzyło mi się współpracować, jestem wypłacalny, nie robię w konia. Płatności przez bank, dotpay, payu (cokolwiek chcecie)

Czekam na Wasze wyceny.
Potrzebuję 50 takich profili na wczoraj, dlatego zależy mi na czasie. Nie przyjmuję spóźnień (nienawidzę ich) i w tej kwestii będę bardzo surowy, dlatego jeśli chcesz zarobić, musisz być dobry i szybki.

A teraz dawaj ofertę na priv, bo naprawdę jestem spóźniony.


RE: Zlecę zakładanie profili w wyznaczonych przeze mnie forach - xavier1993 - 24-11-2013 02:25

Z przyjemnością bym się tym zajął, jednak nie mogę wysłać privów jeszcze


Zlecę zakładanie profili w wyznaczonych przeze mnie forach - surfer0700 - 28-02-2014 13:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.