Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ultratanie konta YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ultratanie konta YT (/Temat-Ultratanie-konta-YT-77338)



Ultratanie konta YT - daniel42na - 01-10-2013 20:55

1.Nazwa przedmiotu : Zweryfikowane konta YT

2.Opis przedmiotu : Zweryfikowane telefonicznie konta youtube, bez kanałów.
Dlaczego tak tanio? Dlatego że tworzone są z półautomatu, trzymają się dość dobrze ale nie gwarantuje żadnej konkretnej żywotności i w razie gdy padną nie liczcie na zwrot monet bo każde konta yt używane do "spamerskich" działań mogą paść.

Interesują mnie głównie duże ilości a nie jakieś pykanie po 2-3 konta, dziennie jestem w stanie spłodzić około 100 kont.

3.Zdjęcia : -

4.Kontakt : PW

5.Cena : 20 gr za konto.

6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal/bank (przelew paypal akceptuje TYLKO jako płatność za towary/usługi. Jak przelejesz jako prezent potraktuje to jak prezent).


RE: Ultratanie konta YT - Boguśś - 01-10-2013 21:01

Nawet wieksze ilosci wchodza w gre ? kolo 1k? Jesli tak to spytam jedna osobe, zgodzi sie to wezm ale nie obiecuje nic.


RE: Ultratanie konta YT - daniel42na - 01-10-2013 21:05

W pare dni jest to możliwe.


RE: Ultratanie konta YT - rosa1822 - 03-10-2013 13:26

Ja byłbym chętny na parę sztuk Smile

@edit
Tranzakcja błyskawiczna, polecam!


RE: Ultratanie konta YT - daniel42na - 03-10-2013 13:29

Pisz pw - konkretna ilość.


RE: Ultratanie konta YT - waldekiepski - 03-10-2013 15:50

Minimalnie z jaką ilością się zgłaszać?


RE: Ultratanie konta YT - daniel42na - 03-10-2013 17:12

Wiem, że nie wszyscy mają kase i chcą oszczędzać, ale za mniej niż 2zł(10 kont) nie chce mi sie klikać.


Ultratanie konta YT - yazir - 08-10-2013 22:42

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.