Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak stworzyć fanpage na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak stworzyć fanpage na facebooku (/Temat-Jak-stworzyc-fanpage-na-facebooku-77320)



Jak stworzyć fanpage na facebooku - archi99 - 01-10-2013 17:47

Hej!
Nie mogę znaleźć tematu jak stworzyć Fanpage taki poradnik krok po kroku z obrazkami ja co kliknąć i jak. Dałbym wiarę że widziałem go kilka dni temu a teraz rozpłynął się jakoś... Szukałem dzisiaj z 6 godzin i wczoraj z 5 i dalej nic kurczę... Nie pamiętam kto dokładnie był autorem tego poradnika czy tam wprowadzenia ale pamietam że to był ktoś ważny w kręgach forum jakiś zły_szeląg czy kiljan. Bardzo by mi ten poradnik pomógł bo nie wiem od czego mam zacząć i w co kliknąć (proszę nie doradzajcie w co kliknąć chce tylko to wprowadzenie Tongue)
Wielkie dzieki z góry Tongue


RE: Problem - tomazzi - 01-10-2013 17:50

zly_szeląg sprzedaje poradniki
link do jego tematu/ów masz w mojej stópce - wystarczy kliknąć


RE: Problem - archi99 - 01-10-2013 22:07

ale był jeden darmowy takie wproadzenie Tongue wiem o tym poradniku już go nawet zarezerwowałem ale szukam tamtego bo gdzieś go widzaiłem Tongue


RE: Problem - tomazzi - 01-10-2013 22:17

o to ci może chodzi

http://zarabiam.com/Temat-Darmowy-poradnik-zarabianie-na-facebooku-58752

?

bo nic innego na forum nie znajduję


RE: Problem - archi99 - 01-10-2013 22:53

nie to nie to, pewnie to przeniesiono do działo dla wtajemniczony czy cuśTongue no cóz trudno ale to też dobre tomazzi dzięki fajny z ciebie gość Tongue można zamnkąć to co wysłał tomazzi tez może być - chciałem mieć tylko ogólny pogląd na sprawy Tongue jeszcze raz dzięki bardzo :-)


RE: Problem - tomazzi - 02-10-2013 08:15

(01-10-2013 22:53)archi99 napisał(a):  nie to nie to, pewnie to przeniesiono do działo dla wtajemniczony czy cuśTongue no cóz trudno ale to też dobre tomazzi dzięki fajny z ciebie gość Tongue można zamnkąć to co wysłał tomazzi tez może być - chciałem mieć tylko ogólny pogląd na sprawy Tongue jeszcze raz dzięki bardzo :-)

nie ma za co Smile
strefy dla wtajemniczonych nie przeglądałem ale nie sądzę by tam trafiło aczkolwiek wszystko jest możliwe Smile
w strefie ogólnej jest tylko to co link podałem


RE: Problem - Admin - 02-10-2013 09:04

Niepotrzebny poradnik, wytłumaczę Ci to w kilku zdaniach.


1. Klikasz tutaj: https://www.facebook.com/pages/create.php

2. W zależności od tego o czym ma być fanpage wybierasz główną kategorie wpisując nazwę fanpaga

3. Kliknij dalej Uzupełnij szczegółowe informacje na temat fanpaga, zdjecia, opis.

4. Gotowe.