Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN (/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - malpa2 - 22-05-2015 16:10

Oblukaj http://comparic.pl/option-trade/ Smile dla mnie całkiem ok broker. Albo od razu do 24option czyli brokera nr 1.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Maersk - 23-05-2015 11:03

Z tego co widzę to mają opcje 300 sekund i do tego depozyt w złotówkach z minimalna wpłata 350 złotych. Dzięki Malpa za pomoc. Zdecyduje się na tego brokera.

A moim celem w przyszłości jest 24option, tak jak pisałeś, jednak najpierw spróbuję w OptionTrade


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Jonas - 14-01-2016 09:20

Miałemdobredoświadczenia z topoption.Polecam to. Jest to dobryiniezawodny broker opcjibinarnych .


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Jonas - 20-01-2016 04:03

Użyłem optie24 i jestem bardzo zadowolony z wyników. Binary handlu opcja wymaga poważne umiejętności i jestem często szczęśliwy, jeśli pośrednik zapewnia bezpłatne konto demo .


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - $$[BiznesMan]$$ - 23-02-2016 16:31

Mam kilka pytań odnośnie tego brokera:
- Czy przy otwieraniu u nich konta można wybrać walutę ? Bo nie widzę nic takiego w tym pierwszym formularzu na ich stronie
- Czy naliczane są u nich jakieś opłaty za nieużywanie konta ?
- Jaka jest kwota minimalnej transakcji ? 5 USD ?
Tak ogólnie to polecili byście tego brokera ? Szukam jakiegoś z niewielkim depozytem minimalnym max 100$ ale takiego w miarę pewnego co nie "majstruje" przy kursach. Jest ktoś kto korzysta z tego brokera aktualnie i ma o nim jakieś pojęcie ?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 23-02-2016 16:53

Można wybrać walutę po wpisaniu swoich wszystkich danych w polu "weryfikacja", klikasz kontynuuj i na dole pojawi się dodatkowe okno [Obrazek: 6jrk9z.jpg]

Nie ma żadnych opłat za nieuzywanie konta. Stawka minimalna to 30PLN na opcje klasyczne i 15PLN na sekundowe.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Polak123 - 24-02-2016 11:29

Obecnie u tego Brokera dostępna jest tylko opcja depozytu przez Kartę z powodu przeniesienia firmy do innego kraju.