Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN (/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Mapcin75 - 08-12-2014 05:22

Witam.
Czy ktoś się orientuje czy w TopOption będą czasy transakcji tylko co godzinę (po za szybkimi) czy tylko ja coś żle rozumuję?
Bo w/g mnie jet teraz do BANI !!!
O ile jeszcze można zaakceptować stałe stawki to z cogodzinnymi zakładami -trochę przegięli!

P.S. Może poleci mi Ktoś brokera (z gwarancją) posiadającego transakcje 15-to lub 5-cio minutowe?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - malpa2 - 08-12-2014 10:01

Mapcin75 tego nie wie nikt, zrobili opcje 2 minutowe ale 5cio już nie... Szkoda że kreator opcji zniknął Undecided


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - mcgregor99 - 08-12-2014 13:37

Brak swoich stawek to duży minus . Ale nawet mimo chęci zagrania na wymuszonych 35pln nie mogę dokonać transakcji . Pojawia się błąd :

Trade rejected: General Error #233
#14313683 EUR/USD 35 12:23, dziś

I dwa razy już mnie wylogowało mówiąc o nieautoryzowanej próbie logowania itp.

Support śpi. Nie mam żadnej odpowiedzi na emaila.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 08-12-2014 14:21

Teoretycznie granie na dłuższym czasie wygasania jest bezpieczniejsze Smile


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - malpa2 - 08-12-2014 14:54

No narazie troche lipa, ja czekam 2-3 dni i zobaczę jak to będzie wyglądało ale do poprzedniej platformy byłem już dobrze przyzwyczajony a teraz "stałe" stawki Undecided


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MoreSound - 09-12-2014 23:03

Lipa, że podnieśli minimalną kwotę na transakcje :< Jak tu teraz grać ?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 12-12-2014 14:48

Kiepsko z tymi stawkami zrobili, to fakt. Ale zawsze można to nadrobić bonusem 125%, jaki oferuje TopOption. Szczegóły: http://www.binary24.pl/pl/top/topoption_bonus


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - malpa2 - 12-12-2014 21:27

Po tych zmianach ja widze to tak:
-zmiana stawek na minus, bo zamiast zagrać za tyle ile chce, muszę wybierać stawki
-zmiana minimalnej stawki z 10 na 35 na minus. Zła zmiana dla początkujących i tych z małym depozytem. Przy 350zł przy stawce 10zł na 1 transakcje gracz mógł mieć 35 pomyłek z rzędu i wtedy tracił cały depozyt. Teraz to tylko 10 zagrań.
-zmiana platformy na plus. Nie ma żadnych opóźnień ani lagów
-zlikwidowanie "kreatora opcji" na minus
-zlikwidowanie wygaszania opcji na cały dzień do 21 czy 22, lub na cały tydzień na minus. Obecnie można zagrać tylko na 2-3 h w przód, może się to zmieni.
-na plus to że nie wylogowuje automatycznie po 20 minutach jak kiedyś. Teraz tego nie ma.
-na plus pojawienie się opcji 90 i 120 sekund
-na minus brak opcji 300sek czyli 5ciominutowej


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MoreSound - 12-12-2014 22:31

Pisałem do supportu, czy jest szansa, że wrócą te niskie stawki, ale za dużo się nie dowiedziałem:

"W odpowiedzi na Pana maila informujemy uprzejmie, że nastąpiły niektóre zmiany. Chcielibyśmy dodać, że będą jeszcze zmiany, ale na tym etapie nie jesteśmy w stanie podać więcej informacji na ten temat."


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Mapcin75 - 17-12-2014 00:47

Ja rozmawiałem telefonicznie ale zostalem poinformowany że ani stawki ani czasy obstawiania w godzinach nocnych się nie zmienią!
A szkoda bo w nocy mi się dobrze grało i muszę na noc znależć nowego brokera i wpłacić NOWY depozyt! A to boli! HA HA!