Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN (/Temat-TopOption-regulowany-broker-z-kontami-w-PLN-77285)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 25-09-2014 19:44

(25-09-2014 17:21)NoVi napisał(a):  Jak 350zł ?

Ja 3 dni temu wpłacałem 100zł.
A wczoraj już wypłaciłem mój wkład i obracam samym zyskiem, bez żadnych problemów.
Wpłacałem poprzez skrilla

Możesz wpłacić 100, owszem. Możesz również nią obracać, ale również możesz już nie odzyskać tych pieniędzy Tongue

Mogą Ci kazać wpłacić pozostałą zaległość wymaganego depozytu (choć nie muszą, ale były już takie przypadki). W dodatku wpłacając mniej dostaje się mniej ciekawych narzędzi do inwestowania Wink

(25-09-2014 17:44)Diabełek napisał(a):  Pomyłka. Bo przez Skrill i Nettcoś (to coś na N) wpłacisz minimum 100 zł.
Przelewem bankowym może mniej.

Dostałem odpowiedź. Standardowa dotycząca, czyszczenia danych przeglądarki i uaktualnienia Adobe Flash. Oraz uwaga, że powinienem używać przeglądarki Google Chrome lub Mozilla Firefox. A nie polecają używać: Internet Explorer, Safari or Opera

Netteler Smile

Gdzieś na innym forum był screen, że gościu wpłacił przez Skrilla 10zł Tongue Albo to był jakiś fejk, albo już zauważyli z TopOption, że coś jest nie tak i podwyższyli minimum. Ja już sam się zaczynam w tym gubić. Jeden pisze tak, drugi inaczej, a ja co innego twierdzę Rolleyes

Co do przeglądarek - logowałem się dziś na stare konto w TopOption - u mnie wykresy zachowywały się normalnie, bez żadnych wywijasów, może nie u każdego to zjawisko jest?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Diabełek - 25-09-2014 19:48

To było u mnie tylko. Dziś 2 razy tak miałem. Teraz czyszczę ciastka przed każdym logowaniem.

Domyślnie chce się przenieść na BDSwiss lub Exbino (choć nie wiem jak działa ta ich platforma.), a może coś innego pod warunkiem, że jakiś broker wprowadzi konta złotówkowe. Tongue


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Comparic - 25-09-2014 21:51

Będzie taki broker już niebawem Wink


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - malpa2 - 26-09-2014 18:39

[Obrazek: dsggre.png]

Ciąg dalszy z TopOption. Oczywiscie dzwoniłem i informowałem ale miła pani stwierdzila: "Wie Pan to platforma online i tak moze być, choć cały czas pracujemy bla bla bla".

W pewnym momencie nawet widziałem 26 pipsów róznicy więc troszkę czasami przysypiają z kursami. Dziś akurat było mi to po drodze, bo złapałem dzięki temu już przewagę na stracie. Ale czasem trzeba uważać i najlepiej odświeżyć stronę i wybrać parę walutową ponownie.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 26-09-2014 23:35

Jakoś u innych brokerów tego problemu nie ma, a też są online Jerk2

Może po zmianie skryptu by coś się poprawiło?


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - mlynarczyk - 19-10-2014 00:08

TopOption jest w mojej trójce najlepszych platform binarnych, przynajmniej w moim własnym odczuciu


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 19-10-2014 00:13

A pozostałe 2, jeśli można wiedzieć? Smile


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - mlynarczyk - 22-10-2014 20:22

Można wiedzieć,
TopOption - ze względu na polski język, niski próg wpłaty, konto złotówkowe
eXbino - dobry kontakt, język polski, konto złotówkowe, sprawnie działająca platforma
24option - ogólnie duży profil zaufania


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - Mateush - 22-10-2014 21:45

TopOption ma swoje plusy i minusy, jak każda platforma. Jednak ta regulacja to mocny walor.


RE: TopOption - regulowany broker z kontami w PLN - MaLiN - 23-10-2014 00:17

Platformy z polskim menu, jednak cieszą się największą popularnością.