Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Libertagia Nowy program zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Libertagia Nowy program zarobkowy (/Temat-Libertagia-Nowy-program-zarobkowy-77188)

Strony: 1 2 3


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - AkaBaka - 02-11-2013 23:18

Ja sobie klikam bo te 90sx3 to nie długo może coś z tego będzie, chociaż się nie łudzę Huh


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - Meloman - 03-11-2013 10:49

Nie powiem, program mnie zaintrygował, aczkolwiek najpierw pare pytań :

Czy jest gdzieś podany ich adres siedziby, bo chciałbym sobie sprawdzić kilka rzeczy Smile ?
A i skoro jest takim fajnym projektem to dlaczego tu tak cicho, a przecież wystartowal 12 października.. ?
Miała być stronka z tłumaczeniem PL, a nie ma, dlaczego ?


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - SweetSensi - 23-11-2013 21:42

Aktualnie jestem na pokładzie. Jak na razie program ma się dobrze, bardzo dużo pomysłów i zmian jest dzięki użytkownikom. Pomagam, objaśniam i chętnie zapraszam do tego programu.


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - peter81 - 24-11-2013 14:50

Witam wszystkich. Widzę ze zainteresowane LiberataGia jest bardzo małe a szkoda bo firma ma się naprawdę dobrze. W pierwszych 30 dniach zarejestrowało 200000 wiec już mamy pierwszy sukces.

Jestem od początku w LiberatGia i od startu było już wiele zmian. Wymienię kilka z nich:
1. Zmniejszenie progu wypłat z 500$ do 300$ - Bardzo dobra wiadomość Smile

2. Nowy płatny i tańszy pakiet Bronze Booster za 399$

3. Wypłaty - zakładane jest dla nas specjalnie międzynarodowe konto z kartą debetową.

4. Koszt karty - cena którą dostali wstępnie opiewała na 100$, zdołali ją obniżyć do 60$. Natomiast uznając, że 60$ to za duże obciążenie dla nas firma zapłaci nam połowę tej kwoty z własnej kieszeni. Nas karta kosztować będzie 30$. Firma stale też szuka tańszej formy wypłaty niż karta, jak coś znajdą to poinformują nas o tym.

5. Wypłaty obsługiwać będzie Gia Pay.

6. Proces wypłaty będzie wyglądał tak:
a) Zlecenie wypłaty - należy to zrobić w terminie od czwartku do wtorku.
b) Czekamy 7 dni na realizacje.
c) Otrzymujemy wypłatę na Gia Pay

@Meloman Siedziba firmy znajduje się w Portugalii w Lizbonie. Na stronei podane są takie namiary "Edifício Smart - Rua do Pólo Norte, Nº 1.06.1.1
Fracção I – Sala A – Parque das Nações - 1990-265 Lisboa - Portugal"

Według mnie firma ma bardzo duży potencjał i miejmy nadziej że dobrze go wykorzysta. Warto zacząć choćby z pakietem darmowym Bronze Free i zobaczyć jak to działa. Firma cały czas się rozwija i ciągle dodawane są nowe rzeczy.

Radzę też dobrze zapoznać się z planem marketingowym bo nawet na darmowym pakiecie i zapraszając osoby które też będą tylko na darmowym pakiecie (przynajmniej na początku Smile ) można generować fajne dochody. Pamiętajmy że z bonusu generacyjnego możemy zarabiać nie tylko z naszych bezpośrednich poleconych ale także z ich poleconych i tak dalej aż do 6 poziomu.


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - peter81 - 26-11-2013 16:33

Kolejne dobre informacje z LibertaGia. Będą dwa nowe pakiety i możliwość zarabiania w bitcoin'ach.

Cytat:Jesteśmy tutaj zawsze, żeby słuchać naszych liderów i pomysły osób, które promują nasz biznes. To liderzy zgłosili zapotrzebowanie na nowe pakiety.

Na samym początku były trzy pakiety: Brązowy, Srebrny i Złoty, ponieważ były one wystarczające. Jednak zapotrzebowanie i zapytania liderów dały początek nowym. Teraz wykreowane zostały dodatkowo dwa nowe pakiety:

- Platynowy za $2999
- Wizjonerski (pakiet wizjonera) za $5999

Pracujemy z zespołem IT, aby połączyć je z systemem.
Zostały utworzone nie tylko nowe pakiety, ale również nowy system dziennych zadań.
Od samego początku miało być do wykonania kilka zadań, lecz na razie jest tylko jedno ( klikanie w linki). Z czasem będą dochodzić nowe zadania.
Jesteśmy świadomi, że aby program był stabilny musi być kilka zróżnicowanych zadań.

Wprowadziliśmy również mining for bitcoins / poszukiwanie bitcoinów / ( Rynek bitcoins jest warty miliardy dolarów); wiąże się to z pozyskiwaniem dużych pieniędzy.

Wprowadzamy dla partnerów nowy trend i jesteśmy z tego powodu bardzo podekscytowani.

Przy wyborze pakietu możemy wybrać czy chcemy robić zadania, czy mining for bitcoins (szukanie/ pozyskiwanie bitcointów).

Wiąże się to z tym, że partnerzy mogą mieć jeden pakiet reklamowy i kilka pakietów bitcoins (dzięki temu partnerzy mogą zacząć więcej zarabiać ).

Kiedy zamówisz jeden pakiet mining for bitcoins, wtedy na Twoim komputerze będzie włączona jedna aplikacja.

Można mieć jeden pakiet reklamowy oraz kilka pakietów dla bitcointów.
Jeżeli ktoś ma pakiet Mining, wtedy nie musi oglądać reklam, wystarczy mieć włączony komputer aby aplikacja działała.

Jeden partner LibertaGia może mieć włączonych kilka aplikacji na swoim komputerze. (każda aplikacja = jeden pakiet).

Można otrzymywać również wszystkie rezydualne bonusy i benefity z pakietów mining.

Możesz mieć jedno konto w LibertaGia i jeden główny pakiet, pozostałe pakiety podłączone do głównego pakietu.

Z powodu, że respektuje się prawo przeciwko piramidom finansowym to jedna osoba może być właścicielem tylko jednego konta.

Jesteśmy w trakcie tłumaczenia prezentacji na język angielski oraz polski, dlatego już niedługo wszystko będzie wiadome na temat wchodzących nowości.

W planie kariery została zredukowana ilość punktów.



RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - xavier1993 - 26-11-2013 17:02

Niecierpliwe czekam na polska wersje Smile


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - marcel_kk - 26-11-2013 17:15

Czy były już jakieś wypłaty ?


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - peter81 - 26-11-2013 17:23

Firma naprawdę się stara i chce aby każdy był zadowolony. Póki co wygląda to coraz lepiej Smile


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - peter81 - 26-11-2013 18:23

@marcel_kk dowodów wypłat jeszcze nie widziałem jednak jest już możliwośc wypłaty środków na konto bankowe. W tym celu należy utworzyć swój eWallet.

Można to zrobić w naszym Backoffice w zakładce Financial a następnie wciskamy "i-Payout - Create Wallet".

Postaram się zamieścić tutaj instrukcję jak to zrobić.


RE: Libertagia Nowy program zarobkowy - peter81 - 27-11-2013 12:29

Na stronie jest już dostępna testowa wersja aplikacji do kopania bitcoin'ów można ja pobrać z tego linku https://s3.amazonaws.com/cdn.libertagia/Bitcoin.zip . Aplikacje wystarczy wypakować do dowalonego folderu i można ja już uruchomić z pliku bitcoin.exe. Po uruchomieniu wpisujemy swój Nick z LibertaGia i klikamy Start Mining.

Jest to aplikacja testowa i na razie na niej nie zarabiamy. Firma prosi aby po uruchomieniu zostawić włączoną aplikację na dzień (24h). Testy potrwają przez kilka dni. Dodam ze aplikacja nie u wszystkich działa u mnie tez są jakiś problemy.