Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux - oszukali mnie na 20$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Neobux - oszukali mnie na 20$ (/Temat-Neobux-oszukali-mnie-na-20-77073)

Strony: 1 2


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - malpa2 - 28-09-2013 19:55

bekabeka

Lipa, ale regulaminy się czyta Wink


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - marys8686 - 29-09-2013 10:46

tak, regulamin trzeba dokładnie czytać, pozdro


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Stem - 29-09-2013 22:14

Hah podziwiam was chłopaki
Wina drivera bez 2 zdan
Neobux zgodnie z regulaminem

Ale ile nagle Hejtów sie znalazlo , bo k*wa kazdy z was czyta regulamin na kazdej stronie na ktorej sie rejestruje !
Na pewno jak instalujesz np gre na kompie to tez czytasz 100000 stronicowy regulamin zeby wszystko było jasne

Skonczcie te zbedne nabijanie postow i pouczenia w strone "poszkodowanego" ... Jestem przekonany ze 3/4 osob, ktore napisały w tym temacie post nie przeczytaly pełnego regulaminu w serwisie na ktorym aktualnie zaraiaja ( o ile wgl zarabiaja gdziekolwiek ) a 3/4 osob ktore przeczytaly ten post dowiedzialy sie dopiero o takim punkcie w regulaminie neobux

Pozdrawiam


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - PłaceZa - 05-10-2013 14:23

Ja myśle, że neobux powinien oddać część pieniędzy z konta. Z drugiej strony to jest zbyt mało by zawracać komuś głowę. Można powiedzieć, że Driver94 kupił lekcje życia za 20$ i test zdał na piątke. Teraz będzie wiedział na przyszłość jak spostrzegać regulamin, i kiedy go czytać.


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Qwik - 05-10-2013 14:52

(29-09-2013 22:14)Stem napisał(a):  Hah podziwiam was chłopaki
Wina drivera bez 2 zdan
Neobux zgodnie z regulaminem

Ale ile nagle Hejtów sie znalazlo , bo k*wa kazdy z was czyta regulamin na kazdej stronie na ktorej sie rejestruje !
Na pewno jak instalujesz np gre na kompie to tez czytasz 100000 stronicowy regulamin zeby wszystko było jasne

Skonczcie te zbedne nabijanie postow i pouczenia w strone "poszkodowanego" ... Jestem przekonany ze 3/4 osob, ktore napisały w tym temacie post nie przeczytaly pełnego regulaminu w serwisie na ktorym aktualnie zaraiaja ( o ile wgl zarabiaja gdziekolwiek ) a 3/4 osob ktore przeczytaly ten post dowiedzialy sie dopiero o takim punkcie w regulaminie neobux

Pozdrawiam

Ja czytam regulaminy.