Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux - oszukali mnie na 20$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Neobux - oszukali mnie na 20$ (/Temat-Neobux-oszukali-mnie-na-20-77073)

Strony: 1 2


Neobux - oszukali mnie na 20$ - Driver494 - 27-09-2013 20:27

Witam.

Dziś chciałbym nieco nagłośnić sprawę z neobuxem. Otóż cieżko harowałem od wakacji na głupie 20$ i właśnie chciałem je wypłacić. Niestety wg serwisu konto przestało istnieć. Więc napisałem do supportu.

[Obrazek: er9hrb.jpg]

Otrzymałem w odpowiedzi:
[Obrazek: rzc183.jpg]
Konto nie było używane od sierpnia. Rzeczywiście bardzo długo. pokerface

Mimo kilku następnych wiadomości do supportu do dziś nie ma więcej odpowiedzi.

Miał ktoś podobnie? Macie jakieś pomysły jak odzyskać kase?

Pozdro.


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Kiljan - 27-09-2013 20:30

Konto na neobuxie jest blokowane po 30 badz 60 dniach nieaktywnosci


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - bolo9797 - 27-09-2013 20:31

Poczytaj sobie regulamin Wink


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Driver494 - 27-09-2013 20:33

Super zakosili moje 20$ zgodnie z regulaminem pokerface


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Kiljan - 27-09-2013 20:35

no cóż trzeba bylo przeczytać regulamin Big Grin


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - tomazzi - 27-09-2013 20:36

(27-09-2013 20:33)Driver494 napisał(a):  Super zakosili moje 20$ zgodnie z regulaminem pokerface

ja nie rozumiem o co masz do nich pretensje ...
pretensje możesz mieć tylko do swego idiotyzmu bo rejestrując się w serwisie zaakceptowałeś regulamin którego nawet nie przeczytałeś
skoro akceptujesz tzn że się na niego zgodziłeś, a skoro dopełniony został zapis regulaminu to straciłeś konto i sorry winetou ale wyruchałeś się bez mydła sam


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Yogii - 27-09-2013 20:37

bo sie czyta regulamin


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - aero2 - 27-09-2013 20:39

I dobrze robią, że wywalają leniów, tylko aktywne osoby są wartościowe i dają zyski.Heart

Co tu nagłaśniać, regulamin jest i użytkownik musi się do niego przystosować.Cool


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - Driver494 - 27-09-2013 20:57

(27-09-2013 20:36)tomazzi napisał(a):  
(27-09-2013 20:33)Driver494 napisał(a):  Super zakosili moje 20$ zgodnie z regulaminem pokerface

ja nie rozumiem o co masz do nich pretensje ...
pretensje możesz mieć tylko do swego idiotyzmu bo rejestrując się w serwisie zaakceptowałeś regulamin którego nawet nie przeczytałeś
skoro akceptujesz tzn że się na niego zgodziłeś, a skoro dopełniony został zapis regulaminu to straciłeś konto i sorry winetou ale wyruchałeś się bez mydła sam

Ot widzę wujek dobra rada wrócił. Oczywiście WSZYSCY ZAWSZE czytają regulaminy tym bardziej po angielsku.

Zdanu czy tam ktoś weź zamknij temat. Dla mnie jest już wszystko jasne. Nie potrzebuje pouczeń "co to ja mogłem zrobić" od znawców tematu.


RE: Neobux - oszukali mnie na 20$ - zabajka - 27-09-2013 21:48

Driver494 to nie czytaj regulaminu skoro aż takim tumanem jesteś i angielski z google translater za trudny po przetłumaczeniu do zrozumienia, ale potem nie drzyj japy, że ktoś cię okradł jak zrobił to bo spełniłeś warunki regulaminu by tak się stało więc nikt cię nie okradł bo regulamin zaakceptowałęś


polecam iść do banku, wziąć kredyt - nie przeczytać umowy z małymi gwiazdkami i podpisać a potem nie krzycz jak komornik ci mieszkanie za miesiąc zlicytuje a ty wylecisz na bruk bo to podpisałeś na umowie i się na to zgodziłeś