Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! (/Temat-Massive-Ad-Legalny-Biznes-Z-Olbrzymi-Ambicjami-76846)

Strony: 1 2 3


Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - Felek11 - 23-09-2013 16:31

[Obrazek: logo_blue.png]

Może słyszeliście o inwestycjach związanych z blogowaniem, inwestycjach opartych na produktach, prowizjach od sprzedaży, generowaniu potencjalnych klientów .... itd

Każdy działający w Internecie pracownik/firma operuje na tej samej zasadzie, tylko koncepcja się różni. Podejmując się inwestycji pojawia się szereg pytań takich jak czy ta firma to HYIP? Czy jest legalnie ZAREJESTROWANA?

W jaki sposób otrzymam pieniądze? Jak dużo pracy muszę wykonać? Kto będzie pracował na downline?

"Moi drodzy mam odpowiedzi na wszystkie Wasze PYTANIA"

Firma, którą PROMUJE jest całkowicie bezpieczna dla Twoich inwestycji, jest zarejestrowana w WIELKIEJ BRYTANII i na SESZELACH.

Działa globalnie nad jedną koncepcją.

Jakie korzyści można uzyskać z tej firmy?

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i można posiadać wiele id’s używając tej samej nazwy i adresu email.

Komisja to 5% za każdego poleconego (każde nowe id).

W momencie kiedy istniejący członek zaprosi nowego członka do zapisania się na Ad Combo pod jego własnym id sponsora, rekomendujący otrzymuje 5% dochodu z rekomendacji – Referral Ad Combo Income. Proces ten powtarza się za każdym razem nowa osoba jest zaproszona.

Zyski z matrycy binarnej 1:1 Para 10%

W celu zakwalifikowania się do zarobków binarnych obowiązkowe jest zarekomendowanie (zasponsorowanie) minimum dwóch członków przystępujących do programu na Main Ad Combo pod Twoim ID członkowskim tj. jeden członek na Main Ad Combo na Twojej lewej stronie (LHS) i drugi na Twojej prawej stronie (RHS).
Członkowie muszą ściśle przestrzegać struktury binarnej 1:1 tzn. przy dochodach z matrycy binarnej konieczne jest tworzenie par Ad Combo i zapisywanie członków po jednej osobie po lewej i prawej stronie.

Koszty administracyjne i koszty transferów są bardzo niskie w porównaniu do innych firm.

Aby zapłacić możesz użyć swojej karty VISA/MASTERCARD.

24*7 online czat na FACEBOOK, SKYPE, G-MAIL, Wsparcie Administracyjne, Wideo instruktażowe, Globalna obecność.

OBSŁUGA KLIENTA – wsparcie.

MOŻESZ WYPŁACIĆ OD MINIMUM $1 ZE SWOJEGO KONTA.

FIRMA ZAPEWNIA KARTY PŁATNICZE, DZIĘKI KTÓRYM MOŻESZ WYPŁACIĆ ZAROBIONE PIENIĄDZE Z KAŻDEGO ZAKĄTKA ŚWIATA.

Max. wypłaty to $1000 za id dziennie.

20% jest odliczane jako opłata administracyjna w momencie wypłaty.

1% opłaty za transferowanie funduszy z jednego id członkowskiego do innego id.

Sześć różnych planów do wyboru.

[Obrazek: jwmazy.jpg]

Opcje Wpłat/Wypłat:

1) PRZELEW BANKOWY

2) VISA/MASTERCARD

3) PERFECT MONEY

4) EGO PAY

5) PAYZA

6) MONEYBOOKERS

7) SOLID TRUST PAY

8) NETTELLER

9) WEBMONEY

W celu zarezerwowania najlepszych pozycji zarejestruj się jak najszybciej! Nasza struktura w ciągu 12h ma już 200 osób!

https://www.massivead.com/register/xnf3122x3m32856q412fahnmd/Felek ( zarejestruj się koniecznie z tego linku aby należeć do naszej bardzo prężnie rozwijającej się struktury )

https://www.massivead.com

Podsumowanie z mojej strony:

Jest to firma legalnie zarejestrowana w UK, posiada certyfikaty bezpieczeństwa, świetny kontakt z supportem itd. Jednym słowem nowy lepszy Banners Broker przed startem!


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - nasgaroth - 23-09-2013 17:08

Bardzo ciekawe i w sumie zastanawiam się nad wejściem. Czy są już jakieś dowody wypłat? I z tego co zrozumiałem, jeśli wpłacę 500$ to co miesiąc będę dostawał 55$ dotąd aż wypłacą mi 1650$? Czyli przez 30 miesięcy?


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - DaaV - 23-09-2013 17:10

(23-09-2013 17:08)nasgaroth napisał(a):  Bardzo ciekawe i w sumie zastanawiam się nad wejściem. Czy są już jakieś dowody wypłat? I z tego co zrozumiałem, jeśli wpłacę 500$ to co miesiąc będę dostawał 55$ dotąd aż wypłacą mi 1650$? Czyli przez 30 miesięcy?

co 10dni będziesz dostawał 55$ aż do 1650$, tak mi się zdaję..


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - nasgaroth - 23-09-2013 17:40

(23-09-2013 17:10)DaaV napisał(a):  
(23-09-2013 17:08)nasgaroth napisał(a):  Bardzo ciekawe i w sumie zastanawiam się nad wejściem. Czy są już jakieś dowody wypłat? I z tego co zrozumiałem, jeśli wpłacę 500$ to co miesiąc będę dostawał 55$ dotąd aż wypłacą mi 1650$? Czyli przez 30 miesięcy?

co 10dni będziesz dostawał 55$ aż do 1650$, tak mi się zdaję..

Masz racje, nie doczytałem dokładnie. Hmm, poczekam w takim razie jakiś tydzień i spróbujemy.


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - Felek11 - 23-09-2013 17:43

To jeszcze nie wystartowało Smile
Start ma być w przeciągu tygodnia.
W ciągu ostatnich 12h zarejestrowąło się w naszej strukturze już 200osób.

Zapraszam chętnych na mój skype: felekbt
Dodam was do grupy na skype Smile

Naprawdę są w tym już najwięksi liderzy w Polsce.

// Aktualnie jest jakieś przeciążenie systemu i strona bardzo muli. Bardzo proszę podczas rejestracji sprawdzać spam gdyż tam e-maile dochodzę ze sporym opóźnieniem.


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - Felek11 - 23-09-2013 17:58

Zapraszam do grupy na fb: https://www.facebook.com/groups/221694474661412/


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - DaaV - 23-09-2013 19:18

czyli program trwa 10 miesięcy z czego spłaca się już po 3miesiącach i półtorej tygodniu, dobrze rozumiem?


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - Felek11 - 23-09-2013 21:21

Dokładnie tak, lecz czym wyższy pakiet tym szybciej zwraca nam się depozyt Smile


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - MartinS - 24-09-2013 01:37

Wchodzę w to jak ateista do kościoła!


RE: Massive Ad - Legalny Biznes Z Olbrzymi Ambicjami! - malpa2 - 24-09-2013 15:57

beka Bannersbroker 2 czyli piramida na kółkachSmile