Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PS3 - Opłaca się teraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PS3 - Opłaca się teraz? (/Temat-PS3-Oplaca-sie-teraz-76665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - FaDX - 23-11-2013 16:56

Dokładnie.
Nowe PS3 SuperSlim kupiłem za 700zł (konsola,kable,hdmi,pad) w ten czwartek Smile
Dopiero po nowym roku (koło marca) będę kupywał PS4.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - RiO32xz - 23-11-2013 21:22

Różnica i tak nie bedzie zbyt duża Sony wyprowadza PS4 żeby pokazać konkurencji że coś robią, ogólnie chwile poczekać wystarczy i PS3 bedzie w takiej cenie że wiekszosc ludzi bedzie mogla sobie pozwolic na kupno Smile Co do tematu odp: lepiej poczekać chwile na świeta beda spore promocje PS3 a jeśli Ci zalezy na PS4 to sobie kup ;p


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Kerak - 24-11-2013 15:54

Ja w poniedziałek jak dostanę kasę ze sprzedaży Xbox'a to opłacam trójeczkę (Zarezerwowana, soft 3.55 gotowy do CFW) i w środę już będę męczył The Last Of Us, Uncharted, God Of War'a i wiele innych exclusivów Tongue)

Opłaca się jak nie ograłeś exclusivów tak jak ja Smile


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - allo2 - 25-11-2013 16:23

jeżeli lubisz grać to jak najbardziej.
ja swoją kupiłem 2 lata temu i grałem mniej niż 10 razy, ehh


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - elbowndg - 25-11-2013 16:36

(22-11-2013 21:24)makingmoney napisał(a):  Kupowanie teraz PS3 to tak jak kupić Samsunga Galaxy SII.
Skoro masz te 1,000zł to dozbieraj jeszcze drugie tyle, nawet żeby miało to zająć kilka miesięcy.
Zobaczysz u znajomego jak śmigają gierki na nextgen'ach a potem wrócisz do swojego szarego pokoju z PS3 to będzie Ci smutno Lol

O czym ty piszesz :/
Już bym wolał za 600zł kupić sobie PS3 a za reszte gier.
Dozbiera drugie tyle i kupi sobie PS4 z jedną grą... WOW żeby się nie nagrał za dużo ;x
Ja tam mam PS3 i jaram sie cały czas tym tak samo, gdy wpadają kumple posiedzieć przy piwku to jakoś nie patrzymy czy ktoś ma jakiś kwadratowy łeb w MK czy Tekkenie albo że płyta za głośno chodzi w napędzie ;x
Liczy się zabawa bo chyba po to są stworzone konsole prawda?


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - allo2 - 26-11-2013 21:22

na nowego ps-a nie bedzie duzo gier, poza tym będą cholernie drogie, wiec jezeli kupowac konsole,to tylko ps3.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - BlackElegant - 15-12-2013 13:51

Moim zdaniem się opłaca jest wiele super tytułów,a ps4 nie ma co teraz kupywać bo stanieje za jakiś czas Wink


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - magyx - 30-07-2014 19:16

Powiedzcie coś o padzie do PS3 Tongue na tym czymś granie to męczarnia. Jak już chcecie stary sprzęt to lepszy xbox360 bo na nim jest jakiś komfort grania przynajmniej.

Co do kupna teraz PS4 to jest to jak najbardziej słuszny wybór bo konsola nie jest strasznie droga a na jesień będzie tyle gier, że nikt o PS3 nie będzie pamiętał.

Co do exów na PS3 to wychodzą też na PS4 np. Last of Us czy planowane Uncharted 1-3. No i GTA 5, które będzie graficznie mocno odświeżone i pozamiata znów na next-genach.

Na jesień ofensywa nowych tytułów i spokojnie będzie w co grać. Na PS3 nic już mocnego nie wyjdzie więc wybór jest prosty jak kogoś stać to lepiej inwestować w nowy sprzęt bo PS3 kończy już powoli swój żywot.


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - Knight97 - 30-07-2014 22:08

(30-07-2014 19:16)magyx napisał(a):  Powiedzcie coś o padzie do PS3 Tongue na tym czymś granie to męczarnia. Jak już chcecie stary sprzęt to lepszy xbox360 bo na nim jest jakiś komfort grania przynajmniej.

Co do kupna teraz PS4 to jest to jak najbardziej słuszny wybór bo konsola nie jest strasznie droga a na jesień będzie tyle gier, że nikt o PS3 nie będzie pamiętał.

Co do exów na PS3 to wychodzą też na PS4 np. Last of Us czy planowane Uncharted 1-3. No i GTA 5, które będzie graficznie mocno odświeżone i pozamiata znów na next-genach.

Na jesień ofensywa nowych tytułów i spokojnie będzie w co grać. Na PS3 nic już mocnego nie wyjdzie więc wybór jest prosty jak kogoś stać to lepiej inwestować w nowy sprzęt bo PS3 kończy już powoli swój żywot.

Pad na PS3 jest dla mnie bardzo wygodny. Grałem na PS1, miałem do PC wiele Playstation-podobnych padów i jestem przyzwyczajony - więc dla mnie pad od X360 jest niewygodny, w dodatku wymaga kupna co chwilę baterii [mój pad od X wytrzymywał 2-3h grania w World Of Tanks]... Zależy od przyzwyczajeń - ktoś kto grał na PS1/2 / miał wiele ps-podobnych padów będzie wolał tego pada.
PS4 - racja w tej chwili nie jest strasznie droga, ale powiedzmy sobie szczerze - za rok kupisz go jeszcze taniej, za dwa znowu taniej itp. Ja będę czekał na koniec generacji lub wcale nie kupię żadnej konsoli tej generacji [poza WiiU na które mam ogromną chęć Smile ]
Szczerze mówiąc - piszesz, że nic nowego na PS3 nie wyjdzie. Ale PS3 ma ogromną bibliotekę do nadrobienia. Nie każda gra z PS3 będzie portowana do PS4, a powiedzmy sobie szczerze - porty PS3-PS4 tylko utrudniają twórcom tworzenie nowych gier [nie zajmą się dwoma grami na raz przecież]


RE: PS3 - Opłaca się teraz? - magyx - 31-07-2014 08:19

Każdy ma inny pogląd na temat pada ale w większości głosy są takie, że pad do Xboxa360 jest lepszy od DS3. Co do tych baterii można sobie zakupić ładowarkę i 4 akumulatorki i odpada więc opcja kupowania non stop baterii.

Za rok kupisz jeszcze taniej PS4 itd. ale to jest takie podejście jak z całą elektroniką, za rok będzie zawsze taniej. Tym sposobem można czekać w nieskończoność.

Co do WiiU, konsola dobra jako uzupełnienie do innej podstawowej.

Czy warto teraz kupić PS3 moim zdaniem już nie. Nie przekonuje mnie masa gier na PS3 bo PS2 ma jeszcze większą bibliotekę i co z tego ? Moim zdaniem lepiej stawiać na jakość a nie na ilość.