Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? (/Temat-I-jakie-jest-wasze-zdanie-o-sharebay-76617)

Strony: 1 2


I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - GoodLecki - 19-09-2013 13:40

Witajcie zarejestrowałem się i zrobiłem testa według moich obserwacji krótkich nie zlicza 80% a stawki to 0,20 średnio liczy chyba co 10 sciągnięcie . No i po odblokowaniu pliku strona ma error najczęsciej . Jak na razie sharecash bije sharebay na głowe moim zdaniem ale to dopiero pocżatek więc jeszcze potestuje troche ten serwis za nim się wiarygodniej wypowiem . Plusem są wypłaty fast i to przy pierwszej wypłacie a czy wypłacają w praktyce to jeszcze zobaczymy.

Jakie sa wasze obserwacje i wasze zdanie?


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - Qwik - 19-09-2013 14:06

Skąd wiesz ile nie zalicza?


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - GoodLecki - 19-09-2013 14:26

W teście wzięło udział 10 osób z różnych miejsc w Polsce , każdy miał jedną nową karte z 3 różnych losowych sieci .
Wejścia były różnicowane: stałe łacza 4 osoby,4 mobile i 2 przez proxy.
Na 10 kart odblokowało plik 2 osobom ( i to chyba bo strony złapały error i nikt żadnego pliku nie sciągnął).
Tym co odblokowało musieli wypełnić kolejno 6 i 8 ofert aż
W statystykach policzyło jeden download za 0,20$.

Był to szybki test więc jeszcze nie jest zbyt wiarygodny,zresztą nigdy nie będzie jeśli co najmniej pare osób go nie przeprowadzi, jednak przy teście w 2 innych serwisach taki podstawowy test przeszedł dużo lepiej . Nie jest to przypadkiem Polski serwis , wiele by to tłumaczyło Smile
Teraz zrobię dłuższy test i na większą ilość kart co najmniej 30 i każda osoba będzie miała po dwie karty, bo tam jeden mirror jest bez sensu na 9 ofert 8 jest takich samych balangi..Na obecną chwile swojego targetu tam nie wpuszcze. Smile

Jak ktoś już korzystał ma jakieś obserwacje proszę podziel się nimi, tylko szczerze bez ściemy, być może to ja miałem pecha po prostu.


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - waldekiepski - 19-09-2013 14:59

Ja nie robiłem żadnych testów, po przejściu moja dniówka jest takiej samej wielkości (niewiele, kilka $), leady są przeważnie wyższe lub prawie takie same jak na AC, także nie wiem co wszyscy mają do tego SB. Mało osób tu zarabia, więc mirrory nie są powszechne, a zatem liczę, że z czasem będzie tylko lepiej.
Nie jestem długo na SB, ale dotychczas wszystko jest ok, jak zauważę coś niepokojącego to przeniosę się zapewne do konkurencji, bo tu chodzi o zarobek, a nie jakieś przywiązanie.


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - Karczu - 19-09-2013 15:26

Jeżeli czegoś Ci nie nalicza, to jest to wina po stronie sieci/reklamodawcy. Po stronie ShareBay nie ma naliczania. To jedna z przyczyn dla której podaje się konwersje przy ofertach... Gdyby naliczało każdą próbę, konwersja nie schodziłaby poniżej 20% (średnio można powiedzieć, że na oko 1 na 5 osób klikających w oferty jest zdeterminowana wystarczająco do wykonania oferty która coś kosztuje). A jak widać większość się cieszy, jak ma konwersję w okolicy 5%... Także to niestety coś na co nie mamy wpływu i żadne PPA nie ma wpływu.

Co do erroru to nie spotkałem się nigdy z czymś takim i nikt po wykonaniu oferty mi czegoś takiego nie zgłosił (a zgłoszeń, że fake plik etc. mam mnóstwo, więc takie coś tym bardziej by zgłaszali), ale nawet jeśli coś takiego by się zdarzyło (co dla mnie jest wątpliwe), to jeśli leada w sieci zaliczy, to na koncie i tak się pojawi bez względu na to co widzi pobierający.

Pytanie brzmi czy na tych starterach było powyżej bodajże 7 złotych, a dane osób wykonujących (nr tel, IP etc) nie były już w bazie reklamodawcy - nawet takim "idealnym" osobom często nie zalicza, a bez tych czynników to już z reguły nigdy nie zalicza. Natomiast co do proxy - to oczywiste, że nie zaliczyło Smile


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - GoodLecki - 19-09-2013 16:18

Witaj
Osoby nie związane zupełnie z tym tematem ani nawet nie zahaczające.
Error mam na myśli że mirror z ofertami po którejś ofercie znika i robi się szara strona , niby pokazuje download ale po kliknięciu nie pobiera . Jest to opinia tylko dwóch osób które tak miały.
Na kartach naturalnie że nie było więcej niż 5zł Big Grin
Wina reklamodawców czy nie , działam na tym serwisie i oczekuje rozwiązywania problemów przez was Smile z tymi samymi ofertami na innych stronach jest wmiare ok i problemów raczej nie ma, wieć zastanówcie się co jest źle po waszej stronie.
Aczkolwiek był to skromny test i zaledwie z 10 kartami i osobami , jeden test to za mało aby się wypowiedziec konkretnie i chociaż w połowie wiarygodnie, dlatego na razie nie wypowiadam się więcej na temat sharebay, więcej powiem jak zrobie więcej testów i jak dostane wypłate Big Grin

Pozdrawiam i życze sukcesów
Edit:
No przy drugim teście lepiej się zapowiada, wrzuciłem stronę w mały target i nabili już od 16 - 1,8$ niestety same 0,20$ jakby tak liczyło chociaż po 1$ to by miodzio było Big Grin No ale już jestem lepszej myśli niż na początku , po teście dam znać, chyba że zbyt dobrze wyjdzie wtedy zachowam go dla siebie Big Grin

Mam pytanie do kogoś władczego w tym serwisie , czy wypłaty są normlanie wypłacane jeśli konwersje sa na poziomie wyższym niż 50% ??


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - Karczu - 19-09-2013 17:06

Jeśli na strarterach było mniej niż 5 zł., to możesz się cieszyć, że miałeś te 2 leady Big Grin Reklamodawcy takich nie przyjmują, bo na tym nie zarabiają Wink


A co do wypłat, to jeśli nie są to fraudy, to wypłaty są standardowo realizowane szybko i bezproblemowo Smile


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - GoodLecki - 19-09-2013 20:23

Jestem jeszcze ciekaw jakie metody sa dozwolone,co sharebay rozumie przez fraudy, bo wciskanie ludziom na blogach YT jakiś , poradników, fake programów itp są też fraudem , sami reklamodawcy to właściwie działają na granicy legalności Smile Fraudy na których reklamodawcy zarabiaja są oczywiście dozwolone ?Big Grin
Ale tak na poważnie Interesuje mnie kto o tym decyduje i jakie sa kryteria uznania czegoś za fraud lub nie? i czy w razie problemu, anulowania czegoś, zawieszenia konta a przede wszystkim skasowania zgromadzonych środków przedstawione zostają konkretne dowody?
Firma widze w Polsce zarejestrowana, to dobrze Big Grin


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - Karczu - 19-09-2013 22:18

Fraudy, czyli nabijanie sobie fałszywych leadów, które mogą być podważone przez reklamodawcę.

Pieniądze za fraudy są cofane tylko, gdy dane leady cofnie nam reklamodawca. Wówczas środki są cofane z bilansu do wypłaty. Na życzenie oczywiście zawsze przedstawiamy raport z sieci Smile


RE: I jakie jest wasze zdanie o sharebay? - Jose - 22-09-2013 16:30

W załączniku przesyłam screen do którego mam pytanie: dlaczego views=0, gateway opens=0, a offers clicked=13?