Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! (/Temat-SCAM-DollerSnowBux-%E2%80%93-Inwestycyjny-ale-ciekawy-5-na-PB-76520)

Strony: 1 2 3


( SCAM ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - papajaz69 - 17-09-2013 15:23

Ciekawie rozwiązany bux. Ponieważ wiem, że jest kilka osób, które nie boją się buxów inwestycyjnych – postanowiłem wrzucić go na Forum.

LINK DO ZAPISU: http://www.dollersnowbux.com/?ref=papajaz69

Ilość reklam: duuużo
Dzienny zarobek: dzisiaj dla level2 – 1,7$

Bonusy na start: konto Level2 na miesiąc + 5$ na Purchase Balance (wystarcza na 500 wejść)

Wartość „kliku” własnego: 0,03$
Wartość „kliku” refa: 0,005$

Ilość Direct Refferal: 50
Ilość Rented Refferal: 100

Minimum do wypłaty: 2$ (130%)
Procesor płatności: PP (manual – czas oczekiwania na wypłatę 1-3 dni))
Odstęp między wypłatami: 0 dni

Wygląda na przemyślany projekt. Inwestycyjny od startu więc wiadomo czego się spodziewać. Ciekawe.

Czysty link: http://www.dollersnowbux.com/


RE: (sprawdzany) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - Rafiks1992 - 17-09-2013 16:32

i jak czego sie spodziewac Wink?


RE: (sprawdzany) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - papajaz69 - 18-09-2013 08:48

Zapewne będzie to scam, ale.... w przeciwieństwie do większości buxów inwestycyjnych nie ściemniają na początku tylko od razu nastawiają się na konkretna grupę klikaczy. Stawki procentowe do wypłat są dużo bardziej realne niż na większości tego typu buxów.

Teraz jest do wyklikania ok. 1,3$ za jednym posiedzeniem. Kolega kupił tam reklamę za 4$ a to znaczy, że za kilka dni będzie wiadomo czy buxik płaci.


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - papajaz69 - 19-09-2013 07:31

Mała poprawka.

Wczoraj wieczorem wrzuciłem w buxa 2$ i zleciłem 2,6$ (130% inwestycji). Fees wyniosło 0,29$, więc na czysto po dwóch dniach klikania mam 0,31$. Na wypłatę czekałem ok. 10 godzin.
Nie jest źle.

Jak na razie - płaci Huh


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - papajaz69 - 19-09-2013 18:45

3 godziny temu wrzuciłem kolejne 2$ i zleciłem znów 2,6$. Fees znów 0,29 więc na czysto zostało 0,31$.
Przed chwilą wypłata dotarła. Trwało to 3 godziny.

Ciężko stwierdzić jak długo ten bux będzie wypłacalny, ale jak na razie jest.

A dowód poniżej. Huh


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - Rafiks1992 - 19-09-2013 22:39

widzieliscie na stronie glownej co napisal admin? ze z jednego ip mozna miec 3 konta ;dd

JerkJerk


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - papajaz69 - 20-09-2013 07:52

Jeśli o mnie chodzi - specjalnie mnie to nie rusza. Trzy konta - trzy razy większe ryzyko związane z inwestycją (oczywiście potencjalny zysk również jest trzy razy większy).

Ponieważ i tak nie planuję inwestować kwoty, której utrata by mnie zabolała, jedno konto mnie w zupełności satysfakcjonuje.


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - Rafiks1992 - 20-09-2013 08:15

a ja wlasnie myslalem zeby sobie z tych dwoch pozostalych uzbierac na szybko wyplacic i kupic jakis wyzszy poziom np poziom 4 Tongue


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - papajaz69 - 20-09-2013 15:42

To może zacznij od rejestracji....


RE: ( PŁACI ) DollerSnowBux – Inwestycyjny, ale ciekawy - 5$ na PB ! - KoEj - 20-09-2013 16:28

Ile bez inwestycji zarabiało by się do minimalnej wyplaty ??