Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - rozekrr - 17-09-2013 15:58

Dlaczego od razu prowokacją? To jest Twoje odczucie, moje jak i zapewne wielu z tego forum zdanie nie ma się do prowokacji, tylko chęci poznania prawdy.
A tu już widać że wszystko robicie aby zejść na trop włamu etc. to co za serwery, zabezpieczenia macie jak można się włamać? Śmiech na sali się robi...


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - comanche - 17-09-2013 16:02

Generalnie wyglada to na zwykla ludzka zazdrosc. Jesli sprawa dotyczylaby osoby ktora nie znajduje sie w topce to bylaby cisza bez poruszenia.

To co najbardziej denrwuje mnie w ludziach i Polakach to przedwczesne wyglaszanie swojej opinii na cudzy temat... Nie lepiej jest poczekac na wyjasnienie i wtedy skonfrontowac ostarzenia z obrona???

Poza tym to ile osob dzieki Diqtion'owi zaczelo wogole cokolwiek zarabiac? To zostawiam do przemyslen...


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - hertia - 17-09-2013 16:02

Dla mnie cała sprawa jest podejrzana ktoś wchodzi w jakieś konto ma dostęp do bazy ? wtf taki serwis a zostawia luki zatrudnicie kogoś od bezpieczeństwa chyba was stać;p

A ten filmik wygląda na prowokację która widać po aktywności tematu i odpowiedziach wielu użytkowników się udała pewnie ten kto to zrobił zaciera ręce czytając ten wątek;p


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Kiljan - 17-09-2013 16:09

(17-09-2013 15:58)rozekrr napisał(a):  Dlaczego od razu prowokacją? To jest Twoje odczucie, moje jak i zapewne wielu z tego forum zdanie nie ma się do prowokacji, tylko chęci poznania prawdy.
A tu już widać że wszystko robicie aby zejść na trop włamu etc. to co za serwery, zabezpieczenia macie jak można się włamać? Śmiech na sali się robi...

Mówiąc o prowokacji mówie o filmiku nie o opiniach. Co do zabezpieczeń to wszedzie można się włamać, nie słyszałeś nigdy ile włamań jest do chociażby banków?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Madroxx - 17-09-2013 16:10

(17-09-2013 16:02)hertia napisał(a):  Dla mnie cała sprawa jest podejrzana ktoś wchodzi w jakieś konto ma dostęp do bazy ? wtf taki serwis a zostawia luki zatrudnicie kogoś od bezpieczeństwa chyba was stać;p

Każde zabezpieczenia da się złamać - wystarczy odpowiednia wiedza.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - hertia - 17-09-2013 16:14

Chodzi mi o to że na tym filmiku jest pokazane że osoba twórca nagrania wchodzi na jakieś stare konto z dostępem do bazy jak to napisał FC nikt go dawno nie używał wiec zastanawia mnie po co trzymali takie konto specjalnie żeby ktoś się im włamał ?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - szalonymad - 17-09-2013 16:14

(17-09-2013 15:53)Kiljan napisał(a):  
(17-09-2013 15:51)szalonymad napisał(a):  
(17-09-2013 15:38)Kiljan napisał(a):  1. Nie zamierzamy w kółko pisać, że zarobki Dawida są prawdziwe, bo nie będziecie w to wierzyć, dążymy do udowodnienia wiarygodności jego zarobków, jednak na początku musimy dokładnie zbadać sprawę włamania(bezpieczeństwo reszty użytkowników jest ważniejsze niż afera dotycząca jednej osoby).
Mam nadzieje że afera jednej osoby nie zostanie przykryta aferą włamania się...

Tak jak napisałem tym zajmiemy się dopiero po zalatwieniu sprawy z włamem, nie ma sensu zajmować się głównie sprawą która jest prowokacją prawda?
Trzyma cie za słowo że zajmiecie się tą sprawą gdy załatwicie sprawę włamania, ja po prostu nie chcę aby sprawa z tymi pobraniami ucichła bez wyjaśnienia i myślę ze nie tylko ja


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - rozekrr - 17-09-2013 16:16

Nie no jasne że wszędzie się da włamać, ale każdy stara się mieć jak najlepsze zabezpieczenia aby tego unikać.
Inne serwisy PPA jakoś nie mają tego problemu (póki co, bo to może być kwestia czasu), tylko u Was jak nie wcześniejsze sprawy, to włamania, chociaż nie można nimi podpierać całej tej sytuacji.

Prawda i tak wyjdzie, także wiecie, a sprawdzenia czy to włamanie powinno trwać szybko, a nie tyle czasu co Wy to robicie, można też zrozumieć że gdyby nie ten temat to o włamaniu byście nie mieli pojęcia tak? I każdy mógłby mieć dostęp non stop do bazy etc. Wink


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - WojnaR - 17-09-2013 16:16

w takim razie Diqtion cały czas ma tysiące złotych dziennie na CubeWorld?
Ha-ha.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - nasgaroth - 17-09-2013 16:18

(17-09-2013 16:09)Kiljan napisał(a):  Mówiąc o prowokacji mówie o filmiku nie o opiniach. Co do zabezpieczeń to wszedzie można się włamać, nie słyszałeś nigdy ile włamań jest do chociażby banków?

O stary, to teraz zniszczyłeś. Czyli fakt, że wszędzie można się włamać ma niby usprawiedliwić to, że Wasza baza danych prawdopodobnie właśnie została skopiowana a wraz z nią setki danych osobowych użytkowników Firecash? I że taka baza może zostać sprzedana gdzieś na torze za całkiem dobre pieniądze? Bo nie chodzi przecież o to żeby starać się aby serwer czy skrypt był bezpieczny, prawda?

Pomijając sprawę Diqtiona, w którą nie wnikam bo człowieka nie znam, zaliczyliście super wtopę w kwestii bezpieczeństwa serwisu.