Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - michalzabc - 19-09-2013 07:13

(19-09-2013 06:30)zabajka napisał(a):  może staną się bardziej rozmowni przed prasą ...
a tak powiadomiłam kilka gazet, mam kolegów z liceum jurnalistów którzy chętnie napiszą artykuły
PMS? Weź wróć za kilka dni ;s

Już to widzę. Jutrzejszy fakt "FireCash.org nie upilnowało baz danych. Bo trzymali kredens."


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 07:45

O proszę , to już pozwy zbiorowe będą Big Grin

"a na czym Pan/i tam zarabiała ??"
"oszukiwałam na hackach i crackach " Big Grin

A na poważnie - dajcie spokój z tym pytaniem co 2 post co FC robi - bo było już napisane kilkakrotnie , że jak namierzą kolesia to dadzą znać.
Niby jak mają udowodnić wyniki Dawida ?? Obojętnie co nie napiszą, co nie pokażą to znajdą się osoby ,które i tak będą prowadziły swoją "świętą wojnę ".
O jakim pompowaniu topki Wy piszecie ?? Jeśli już to z filmiku wynikało pompowanie jak już jednej osoby

Zresztą nawet jeśli to wszystko prawda - kto z Was nie pompuje swoich filmików ?? Nie nabija viewów , lików , subów itp ??

Dobrze wiedzieć , że mamy w tym kraju tylu "świętych" - szkoda , że potem się okazuje , że to nie święci - ale "świętojebcy" . Kali ukraść dobrze , ale kaliemu ukraść źle.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Bandaid - 19-09-2013 07:57

Dla wielu osób zarobki Diqtiona były inspiracją i motywacją zarazem, ja np. pokazywałem je znajomym jako dowód, że w internecie da się zarobić. Teraz czuje jedynie odrazę i zażenowanie, a Kiljan nawet nie ma honoru żeby się przyznać do oszustwa, będzie tylko mącił i pomijał niewygodne pytania lub opowiadał bajki dla dzieci o prowokacji.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 08:20

(19-09-2013 07:57)Bandaid napisał(a):  Dla wielu osób zarobki Diqtiona były inspiracją i motywacją zarazem, ja np. pokazywałem je znajomym jako dowód, że w internecie da się zarobić. Teraz czuje jedynie odrazę i zażenowanie, a Kiljan nawet nie ma honoru żeby się przyznać do oszustwa, będzie tylko mącił i pomijał niewygodne pytania lub opowiadał bajki dla dzieci o prowokacji.

Bez urazy , ale gdzie Ty widziałeś jakikolwiek dowód na to , że zarobki Diqtiona nie są prawdziwe ?? Jedynie w filmie jest niby pokazane , że jest pompowany w topce..... o ile faktycznie ten film to przedstawia - bo co prawda widać tam jakieś cyferki , kraje - ale tak naprawdę ja nie wiem czy tam faktycznie są pokazane pobrania czy nie. A jak się nie znam to nie wpadam na forum i nie wrzeszczę jakaż to wielka afera.
Ale w Polsce mamy jak zwykle pełno znawców Wink - komisja Macierewicza jest najlepszym przykładem. Nie znam się , ale jak jak mówią , że tak to tak też będę krzyczał Big Grin Składałem modele samolotów to wiem , że w tutce były wybuchy bombowe .


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Bandaid - 19-09-2013 08:47

Skoro nie wiesz, że tam są pokazane jakieś cyferki to obejrzyj filmik jeszcze raz, zanim spróbujesz mnie zdyskredytować Wink Diqtion miał co 30 minut pobrania za 12$(!) z USA. Przypadek? Nie sondze Wink


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - WojnaR - 19-09-2013 08:51

@tokaj25

Bez urazy, ale daj choć JEDEN JEDYNY dowód na to, że zarobki Diqtiona są prawdziwe. (oprócz fake wypłat ? Smile )


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 09:03

(19-09-2013 08:51)WojnaR napisał(a):  @tokaj25

Bez urazy, ale daj choć JEDEN JEDYNY dowód na to, że zarobki Diqtiona są prawdziwe. (oprócz fake wypłat ? Smile )

W naszym kraju trzeba udowodnić oszustwo - nie niewinność (wg prawa ).
Nie jestem w stanie udowodnić swoich zarobków a mam udowadniać człowieka , którego nawet nie znam ?? Udowodnij mi swoją jedną jedyną wypłatę , że nie jest fałszywa - powiedz mi jak to zrobisz przez internet ?? Bez urazy , ale nie uwierze w żaden Twój skan - bo zarabiasz na PPA i znasz sztuczki jak zrobić żeby coś wyglądało na prawdziwe . Powiedz mi tak z czystym sumieniem - czy jest możliwość udowodnienia Diqtona zarobków ?? Chyba jak weźmie Cie do banku i pokaże wydruk Huh

Ciekawi mnie bardzo czemu nie prowadziliście świętej wojny jak osoba , która wrzucała ten filmik na fora - inaczej zwana Św. Marjanem - w momencie , kiedy było już wiadomo , że CF to SCAM - zapewniała ludzi na forum LCP (gdzie jest moderatorem ) o wypłacalności teguż serwisu ?? To było dopiero chamstwo - bo ludzie się nabierali na to i tracili kase....


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - WojnaR - 19-09-2013 10:43

Jesli chodzi o CF to ci powiem szczerze - wypłacają nadal ale strasznie wybiórczo ;( ja np niedawno dostałem swoją wypłatę.


i tak btw to nawet dostalem oferte zeby zarabiac na CF nadal wzamian za "bonusy" i tygodniowe wypłaty haha Big Grin


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - diabloo07 - 19-09-2013 11:10

tokaj, na LCP dostałeś bana to teraz tu przyszedłeś ślepo bronić FC bez ład i składu?


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - tokaj25 - 19-09-2013 11:27

(19-09-2013 10:43)WojnaR napisał(a):  Jesli chodzi o CF to ci powiem szczerze - wypłacają nadal ale strasznie wybiórczo ;( ja np niedawno dostałem swoją wypłatę.
i tak btw to nawet dostalem oferte zeby zarabiac na CF nadal wzamian za "bonusy" i tygodniowe wypłaty haha Big Grin

Tylko mi nie mów , że tam wrócisz Big Grin

(19-09-2013 11:10)diabloo07 napisał(a):  tokaj, na LCP dostałeś bana to teraz tu przyszedłeś ślepo bronić FC bez ład i składu?

Zgadza sie - bana dostałem a za co ?? Bo napisałem , że Św. Marjan może mieć kłopoty , bo udostępnia filmik na forum pokazując dane użytkowników FC ?? Dziwne ja dostaje bana i filmiki znikają z for.....
Zresztą na LCP są moderatorzy , którzy są stronniczy - chcesz dowodów napisz na PW.
Bronie FC ?? A niby po co mam bronić ?? Zawsze mnie wku...ły po prostu durne tezy i afery "smoleńskie"
Tezy typu - ooo topka podrobiona - czyli wypłat nie ma , diq nie zna sie na PPA , wrzucić FC do SCAMU Huh
Niektórzy już odchodzą z FC - a na forach w tematach maja , że już od dawna nie zarabiają w FC.....
Po prostu parodia.