Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Qwik - 17-09-2013 17:35

Może niech Zdanu zamknie temat do wyjaśnienia ponieważ teraz każdy będzie pisał coś w stylu "a może to prawda a może nie?"


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - kuba48 - 17-09-2013 17:40

Dawid zarabia na gateway, ale dodawając GateWay mamy prośbę o podanie nazwy pliku, który ma zostać pobrany po wykonaniu oferty: http://screenshooter.net/6478945/cuvbdgg

Więc raczej nie zarabia tyle na cube world, niszy która już raczej upadła..


Ale póki co spokojnie trzeba poczekać na wyjaśnienie sprawy.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Kiljan - 17-09-2013 17:56

(17-09-2013 17:40)kuba48 napisał(a):  Dawid zarabia na gateway, ale dodawając GateWay mamy prośbę o podanie nazwy pliku, który ma zostać pobrany po wykonaniu oferty: http://screenshooter.net/6478945/cuvbdgg

Więc raczej nie zarabia tyle na cube world, niszy która już raczej upadła..


Ale póki co spokojnie trzeba poczekać na wyjaśnienie sprawy.
Od kiedy trzeba miec jakikolwiek plik, aby zarabiac na GW? Poza tym nie dodawając a dodając.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - ThePro - 17-09-2013 18:13

Panowie z fc pokażcie bazy danych diqtiona jak najszybciej, na filmie mogły zostać sfałszowane to teraz wy fałszujecie? Jerk2

Bujać to my, ale nie nas Jerk


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - Krissu - 17-09-2013 18:33

Zamiast się uczyć, czytam kabaret. Lol


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - hertia - 17-09-2013 18:50

Ten temat pokazuję tylko jak dużo dzieci i zazdrośników jest na tym forum;p zwłaszcza wrzucanie tych demotów wy chyba tylko potrafcie hejtować bo na resztę szkoda słów.

Co do sprawy Diqtion pomagał wielu użytkownikom zarabiać na ppa i ogólnie pewnie większość ludzi z tego tematu kiedyś pisało do niego po poradę więc teksty ze to fake są bardzo przesadzone ktoś po prostu wrabia go po za tym Autor filmiku jak by nie patrząc popełnił przestępstwo.

Z drugiej strony należy pogratulować FC facepalm za to że tylko u was jest możliwe skopiowanie całej bazy i wszystkich danych użytkowników FC bo zostawiliście stare konto z prawami dostępu;p naprawdę pełen profesjonalizm;p


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - TastemanPL - 17-09-2013 18:53

Dawno mnie tu nie było a tu takie coś. Jeśli ja mam się wypowiedzieć to filmu nie oglądałem i oglądać nie mam zamiaru. Gdy ktoś dochodzi do czegoś do czego mało kto dochodzi mam na myśli duże zarobki Dawida. Moim zdaniem mamy do czynienia z dobrze zpreparowanym filmie. Nie chcę nic nic sugerować ale FireCash to jedna jak nie najlepsza firma PPA w Polsce może i na świecie a są także inne firmy. Reszta wiadoma.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - FireMedia - 17-09-2013 18:56

(17-09-2013 18:50)hertia napisał(a):  Ten temat pokazuję tylko jak dużo dzieci i zazdrośników jest na tym forum;p zwłaszcza wrzucanie tych demotów wy chyba tylko potrafcie hejtować bo na resztę szkoda słów.

Co do sprawy Diqtion pomagał wielu użytkownikom zarabiać na ppa i ogólnie pewnie większość ludzi z tego tematu kiedyś pisało do niego po poradę więc teksty ze to fake są bardzo przesadzone ktoś po prostu wrabia go po za tym Autor filmiku jak by nie patrząc popełnił przestępstwo.

Z drugiej strony należy pogratulować FC facepalm za to że tylko u was jest możliwe skopiowanie całej bazy i wszystkich danych użytkowników FC bo zostawiliście stare konto z prawami dostępu;p naprawdę pełen profesjonalizm;p


Baza była dobrze zabezpieczona i testowana przez wielu hakerów.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - daniel42na - 17-09-2013 19:00

Jak ktoś postawi sobie za ważny cel włam do fc czy gdziekolwiek, to prędzej czy później to zrobi.
Pomijając uczciwość serwisu, czy jej brak, proponuje abyście przestali robić z tego tematu tablice do spamu.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? - daniel42na - 17-09-2013 19:04

Jakiej zazdrości człowieku..
To jest gra między konkurującymi serwisami które szukają na siebie wzajemnie haków od lat, aby przeciągnąć userów na swoją strone i oczernić innych.