Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skopiowane tekstu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Skopiowane tekstu (/Temat-Skopiowane-tekstu-76461)



Skopiowane tekstu - Kubixowy - 16-09-2013 12:59

Witam, jakiś idiota skopiował całego posta z mojej strony. Literka w literkę ma to samo co ja. Boję się, że przez takiego kretyna dostane filtr na bloga. On ma bloga na blogspocie. Co mogę zrobić aby przyczynić się do usunięcia jego bloga?


RE: Skopiowane tekstu - Dereeris - 16-09-2013 17:03

Zraportować


RE: Skopiowane tekstu - MixKosa - 17-09-2013 00:19

https://support.google.com/blogger/answer/76315?hl=pl


RE: Skopiowane tekstu - Kubixowy - 17-09-2013 17:55

Ok dzięki. Mam jeszcze jedno pytanko. Ta osoba ciągle robi nowe blogi na blogspocie i oczywiście kopiuje moje posty. Czy mogę dostać za to filtr? Sad


RE: Skopiowane tekstu - bolo9797 - 17-09-2013 18:14

A moze zablokowac jego ip + proxy??


RE: Skopiowane tekstu - Admin - 17-09-2013 19:31

nie dostaniesz Kubixowy wyluzuj... Chyba że sam duplikujesz kontent to inna bajka..


RE: Skopiowane tekstu - MixKosa - 17-09-2013 19:36

Najlepiej to zgłaszaj te blogi, bo nie dość że kradnie tobie treść z bloga to jeszcze kasę która tobie się należy.


RE: Skopiowane tekstu - Kubixowy - 20-09-2013 18:39

(17-09-2013 19:31)Admin napisał(a):  nie dostaniesz Kubixowy wyluzuj... Chyba że sam duplikujesz kontent to inna bajka..

No właśnie nie. Każdy post piszę sam i nie chciałem aby moja praca poszła na marne Tongue. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.


RE: Skopiowane tekstu - tokaj25 - 20-09-2013 21:34

(17-09-2013 19:31)Admin napisał(a):  nie dostaniesz Kubixowy wyluzuj... Chyba że sam duplikujesz kontent to inna bajka..

Niestety , ale może dostać. Ale jak ma koleżkę wyczajonego i wie , że kopiuje jego teksty to od razu niech zgłasza - blogspot jest na to cięty - także szybko kolesia wyeliminuje.
A koledze radze - nie wiem czy dużo masz postów i jak wygląda Twój blog - ale jeśli 1 dzień zajmie Ci ( albo mniej ) wykupienie nowej domeny i przerzucenia linków z filmów ( nie przekierowanie ) to nawet sie nie zastanawiaj. Przerzuć wszystko i olej poprzednią domenę . Szkoda zachodu i Twojej pracy na taką mendę co kopiuje. Stracisz może 1-2 dni ale na kasie potem sporo odczujesz na plus. Miałem to samo .


RE: Skopiowane tekstu - zaple - 21-09-2013 11:41

Wysyłaj pingi, zgłaszaj do indexu w Google webmasters tools i niepowinno być żadnego filtra. Wydaje mi się, że G jest na tyle mądre, że wie gdzie pierwszy się pojawił wpis. Miałem podobną sytuacje - koleś skopiował całego mojego bloga. Nic z tym nie robiłem i po trzech miesiącach on dostał bana w G.