Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] (/Temat-Zamkniety-Zmiana-w-dziale-Sprzedam-Kupie-Zamienie-7644)



[Zamknięty]Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Rychu-Peja - 25-05-2010 11:52

Witam!

Mam pewien pomysł który w pewnym stopniu zmniejszył by ilość oszustów sprzedających/kupujących przedmioty.

Otóż aby umieścić ogłoszenie w tym dziale trzeba by było mieć minimum 80 postów i np. 8 pkt. reputacji. Można było by wprowadzić więcej ograniczeń ja tu tylko podaje przykłady.

Moim zdaniem w pewnym stopniu by to pomogło.


Pozdrawiam.


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - szulakaluble - 25-05-2010 12:49

Nabić 80 czy jak tu niektóre osoby pokazują i tysiąc bezsensownych postów to nie żadna przeszkoda... najlepszym pomysłem było by wyznaczenie pośrednika (kogoś odpowiedzialnego) który robił by to za darmo! Polegało by to na tym ze osoba która chce sprzedać konto np na lockerz daje passy pośrednikowi (i on je od razu zmienia) i w momencie gdy osoba kupująca przekaże kasę wtedy pośrednik przekazuje jej dane.

Wiem strasznie to wszystko zakręcone ale skuteczne. Taki pomysł widziałem na innym forum o innej tematyce i tam spisało się to świetnie.

A najszybsze rozwiązanie to każda sprzedaż prowadzić przez allegro :>


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Lubelak - 25-05-2010 12:56

admin czy jakiś mod
widzą IP także myślę że oni problemu nie mają


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - szulakaluble - 25-05-2010 13:28

A co ci po IP? Za 30 zł albo za doładowanie na tel pójdziesz na policje i podasz im te IP? nawet palcem nie kiwną za tak śmieszna kwotę.


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Tidus - 25-05-2010 13:34

/\Zgadzam się

Naszej policji jak ktoś umrze czy coś nie chce się ruszać to co to za pare zł?


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - nickluk - 25-05-2010 13:52

Fajny pomysł!!


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Lukisss - 25-05-2010 13:59

Zdecydowanie jestem przeciw temu pomysłowi. Na Offtopicu pojawił by się taki, spam i zamęt, że szkoda gadać... A co do reputacji - jestem neutralny. Nie jestem przekonany do niej, bo myślę, że każdy teraz będzie sępił typu:
- Pomogłem Ci! Dawaj +!
- Proszęęę, dajcie plusa!!!
Itp, Itd.

Pzdr, Lukisss


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Admin - 26-05-2010 07:23

(25-05-2010 12:49)szulakaluble napisał(a):  Nabić 80 czy jak tu niektóre osoby pokazują i tysiąc bezsensownych postów to nie żadna przeszkoda... najlepszym pomysłem było by wyznaczenie pośrednika (kogoś odpowiedzialnego) który robił by to za darmo! Polegało by to na tym ze osoba która chce sprzedać konto np na lockerz daje passy pośrednikowi (i on je od razu zmienia) i w momencie gdy osoba kupująca przekaże kasę wtedy pośrednik przekazuje jej dane.

Wiem strasznie to wszystko zakręcone ale skuteczne. Taki pomysł widziałem na innym forum o innej tematyce i tam spisało się to świetnie.

A najszybsze rozwiązanie to każda sprzedaż prowadzić przez allegro :>



To by było ciekawe zastosowanie - gdy wspominałeś o takim forum od razu pomyślałem od d2jsp.org jednak to nie forum handlowe Smile



Co do samego pomysłu ograniczenia postów - odpada, jeśli ktoś chce sprzedać uczciwie konto to allegro będzie najlepszym pośrednikiem.


RE: Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Rychu-Peja - 26-05-2010 22:57

Aha no w sumie tak takim pośrednikiem tego forum mogły być sam Admin. Myślę ze jemu będzie każdy ufał zwłaszcza że jak na jego wiek to żadnego przekrętu by chyba nie wywinął. Big Grin


[Zamknięty][Zamknięty]Zmiana w dziale [Sprzedam/Kupię/Zamienię] - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.