Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ask.fm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ask.fm (/Temat-Ask-fm-76360)

Strony: 1 2


Ask.fm - Johny - 14-09-2013 13:56

1.Bot do ask.fm.
2.Program do ask.fm.
3.Zdjęcia
4.PW
5.60zł
6.Przelew lub pp
Witam proponuje zrobić bota do ask.fm bot jeszcze nie zacząłem pisać chciałbym wiedzieć ile osób będzie zainteresowanych zakupem.
Mam dużo doświadczenia w tej branży kilka projektów znanych na tym forum bot do lockerz , decali czy checker czy tworzenia kont z przepisywanie captche bota do youtube oraz zabezpieczanie programów.
Oczywiście było to bardzo dawno temu poznałem wiele nowych rozwiązań.
Sprzedaje tylko 30 sztuk jak będzie tyle chętnych gwarantowany update. Proszę o pisanie w temacie kto jest chętny kupić program gwarantuje full automat.

PS. Każdy używa programu na własną odpowiedzialność.


RE: Ask.fm - poczmail - 14-09-2013 14:02

Na tym forum taki bot był już sprzedawany:

http://zarabiam.com/Temat-Bot-Ask-fm-Nieograniczone-formy-zarobku-reklamowanie-stron-fanpaga-easysub-i-75572


RE: Ask.fm - bolo9797 - 14-09-2013 14:11

Slyszales kiedys o prawach autorskich ..??
@Edit
Oraz zly dzial.


RE: Ask.fm - Johny - 14-09-2013 14:30

Prawa autorskie beka. Proszę poczytaj w internecie i wtedy się wypowiadaj na dany temat.


RE: Ask.fm - bolo9797 - 14-09-2013 14:46

Noo nie musze czytac bo ostatnio na zajeciach mialem o prawach autirskich.. Zgodnie z dz u br 24 czy cos .. Prawa autorskiezajmuja sie ochrona tworczych produktow naszego intelektu,takie jak utwory muzycznr , "programy komputerowe " itd..


RE: Ask.fm - xyourneyx - 14-09-2013 15:02

bekabekabekabekabeka

bolo9797, przecież on napisze bota sam, a nie weźmie z twojego intelektu Big Grin


RE: Ask.fm - Johny - 14-09-2013 15:26

To lekcja do powtórzenia albo u ciebie w szkole uczą głupot albo nie słuchasz na lekcjach.


RE: Ask.fm - vankosiara - 14-09-2013 15:28

Cytat:Witam proponuje zrobić bota do ask.fm bot jeszcze nie zacząłem pisać chciałbym wiedzieć ile osób będzie zainteresowanych zakupem.

Napisane jak byk, że bot będzie JEGO autorstwa i to ON będzie go pisał..
Ludzie, rozum postradaliście? Rozumiem, że jest dużo oszustów ale jeżeli tak każdego będzie posądzać bez wcześniejszych oględzin to i wg. Was Zdanu/Yazir etc. będą kraść facepalm


RE: Ask.fm - bolo9797 - 14-09-2013 15:56

Ale to bedzie zwyczajna kopia mojej pracy ..
Wlacz sobie cos takiego jak google i poczytaj..
Zabrania sie wykonywać kopie książek, filmów, albumów muzycznych czy programów......


RE: Ask.fm - tomazzi - 14-09-2013 16:02

(14-09-2013 15:56)bolo9797 napisał(a):  Ale to bedzie zwyczajna kopia mojej pracy ..
Wlacz sobie cos takiego jak google i poczytaj..
Zabrania sie wykonywać kopie książek, filmów, albumów muzycznych czy programów......

bolo nie chce się wtrącać ani też nie mam nic do ciebie, ale jak czytam to aż się wtrącę
wiesz co to znaczy słowo kopia ? w tym przypadku to byłoby coś stworzone na podstawie twojego "dziecka"
natomiast jestem pewny w 100%, że autor nie zna twojego "dziecka" i jego produkt zostanie stworzony od zera więc nie będzie to żadna kopia tylko coś nowego do tego samego co ty zrobiłeś

tak samo jak by nazwać, że zegarek casio to kopia Lacoste

do tego szumnie mówisz o prawach autorskich no więc dobrze - gdzie masz patent i zgłoszone swoje "dziecko" na temat którego piejesz o kradzieży praw autorskich ? pierwsze trzeba coś mieć na papierze w ewidnecji, że jest twoje a wtedy mówić o jakichkolwiek prawach autorskich, ich kradzieży itp itd - coś lekcja na ten temat przespana, lub nauczycielka niedouczona i pani magister nie przekazała 100% informacji które dotyczą całokształtu tematu