Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników (/Temat-Forumowe-goldy-zbanowanych-uzytkownikow-76284)

Strony: 1 2


Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - Pawlak093 - 12-09-2013 18:35

Cześć,

Wpadłem na taki pomysł aby wszystkie forumowe goldy zbanowanym użytkownikom były zabierane i aby "Pani Ania" (reklama w postach) je zbierała i organizowała (w imieniu admina) jakieś konkursy, zadania czy coś w tym stylu aby można było je jakoś zdobyć Wink

Nie wiem czy jest szansa na takie coś - to tylko moja propozycja Tongue


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - marcel_kk - 12-09-2013 18:51

mp. jakaś loteria


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - damianus627 - 12-09-2013 18:53

Tylko ktoś to kupił a ty chcesz zabrać i rozdawać?


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - Kondziorr - 12-09-2013 18:56

B.super pomysł !


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - v3XeR - 12-09-2013 19:05

z jednej strony nie fair. A z drugiej całkiem spox


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - damianus627 - 12-09-2013 19:07

Jak dla was to takie dobre to kupcie FG a później bana dostańcie.


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - hertia - 12-09-2013 19:20

To zróbmy też tak żeby reputacja i gold tych użytkowników którzy nie odzywają się na forum od dłuższego czasu przechodziła w konkursach na tych aktywnychBig Grin haha...


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - surfer0700 - 12-09-2013 19:25

Punkty ze zbanowanych użytkowników są już przekazywane w konkursach organizowanych przez administrację. Przykładem był konkurs mój i yazira, zwycięzca jako nagrodę niespodziankę dostał forum goldy.


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - Pawlak093 - 12-09-2013 19:47

(12-09-2013 18:53)damianus627 napisał(a):  Tylko ktoś to kupił a ty chcesz zabrać i rozdawać?
zbanowanej osobie już chyba nie są potrzebne.

(12-09-2013 19:25)surfer0700 napisał(a):  Punkty ze zbanowanych użytkowników są już przekazywane w konkursach organizowanych przez administrację. Przykładem był konkurs mój i yazira, zwycięzca jako nagrodę niespodziankę dostał forum goldy.
yhy.

Ja nie zauważyłem, żeby zabieranie zbanowanym użytkownikom FG było pilnowane. Po za tym konkurs chyba był za FG od administracji a nie z puli FG ze zbanowanych userów (chyba, że się mylę). A taka pula np. u Pani Ani aby każdy ją mógł zobaczyć i aby to z tej puli były te konkursy Tongue Np. raz w miesiącu za uzbieraną pulę.


RE: Forumowe goldy zbanowanych użytkowników - tomazzi - 12-09-2013 19:52

A ją uważam że fg powinny ze zbanowanych kont być wykorzystywane dla dobra wszystkich użytkowników forum iść na opłaty np za udogodnienia lub na inne rzeczy dodawane do skryptu forum a płaci się za te usługi