Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep zrobiony z programów partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sklep zrobiony z programów partnerskich (/Temat-Sklep-zrobiony-z-programow-partnerskich-76277)



Sklep zrobiony z programów partnerskich - mclain - 12-09-2013 17:27

Witam
Ostatnio myślę, czy by nie zrobić jakiegoś skryptu sklepu na którym połączyłbym kilka pp. Wiem, że takie rzeczy już istnieją, ale mam małego asa w rękawie. Czy ktoś z Was bawił się w takie coś wcześniej?


RE: Sklep zrobiony z programów partnerskich - rachman - 12-09-2013 23:51

Kiedyś myślałem nad czymś takim. Teraz prawie każda platforma z programami partnerskimi udostępnia gotowe mini sklepy albo pliki xml więc łatwo zrobić sklepik. Tylko już gorzej wypromować coś takiego - konkurencja spora. Chyba że masz ciekawą niszę to szybciej ogarniesz Smile


RE: Sklep zrobiony z programów partnerskich - Pi_Uch - 20-09-2013 10:58

Teoretycznie "ryzyko wpisane jest w każdy biznes" (e - biznes także), a w praktyce to warto wzbogacić taki sklep o artykuły tematyczne (mini poradniki). Część Internautów odwiedzi Twoją stronę ze względu na ciekawą treść, a część przez wzgląd na sprzedawane przez Ciebie produkty (artykuły nie powinny w bezpośredni sposób zachęcać do zakupu).


RE: Sklep zrobiony z programów partnerskich - rachman - 20-09-2013 12:36

@Pi_Uch - trafne uwagi. Sam wchodzę na różne strony tylko dlatego że są tam jakieś wskazówki na dany temat... nie kupuję nic ale teoretycznie staję się potencjalnym klientem jeśli coś mnie "przy okazji" skusi Wink Poza tym dodatkowa treść jest pożądana pod względem seo, co zwiększyć może ilość odwiedzających.
W każdym razie dobrze jest się czymś wyróżnić, zachowując jednocześnie pewne normy i standardy.


RE: Sklep zrobiony z programów partnerskich - plem - 24-09-2013 15:44

znam jeden przypadek w którym taki sklep generuje dla partnerów naprawdę dobrą sprzedaż.

Dobre są też serwisy oferujące zniżki na zakupy.
większość sieci afilacyjnych ma takie kupny od reklamodawców.


RE: Sklep zrobiony z programów partnerskich - danielkos83 - 15-01-2014 00:07

Myślę, że już lepiej mieć swój sklep ze swoim towarem.


RE: Sklep zrobiony z programów partnerskich - sterngre - 15-01-2014 20:10

tak jak napisał danielkos83, najlepiej jest mieć coś swojego lub i to jest pomysł genialny sprzedawać wyroby osób które wytwarzają coś własnoręcznie, na gb znajdziesz wiele takich dziewczyn które nie wiedzą jak na tym zarobić Wink