Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Justpay? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Justpay? (/Temat-Justpay-76111)



Justpay? - szy1sw - 09-09-2013 12:56

Witam, jestem trakcie tworzenia strony zastanawiam sie nad wyborem serwisu platnosci(subskrypcje MT). Aktualnie decyduje sie na justpay z powodu szybkiej aktywacji, ale nie moglem znalezc opini o wyplatach ani nic z tych rzeczy. Czy ktos z was z nimi wspolpracowal lub korzysta z innego serwisu i go poleca(dotpay mnie nie interesuje z powodu opoznionych wyplat o ktore trzeba sie prosic)

Ps sprawa tyczy sie wiekszych kwot. Przepraszam za ort ale pisze z telefonu


RE: Justpay? - churel - 10-09-2013 16:22

Korzystałem rok temu z sms premium wypłata zawsze docierała domnie 10 dnia następnego miesiąca tj za wrzesień dostałbym pieniądze do 10 października Smile nie wiem co masz na myśli mówiąc duże kwoty moje wyplaty byly male max 1-2k


RE: Justpay? - Boguśś - 10-09-2013 20:55

Ja slyszalem ze mozna sie tez z nimi dogadac.

Ja wpisalem JustPay opnie i mialem troche tego w google..


RE: Justpay? - [Dj]Ninja - 17-08-2014 12:15

Mam tam konto od 2 miesięcy polecam jak dla mnie super serwis!
POLECAM! Heart

2


RE: Justpay? - cancan - 06-05-2015 07:59

21 dni roboczych na wypłatę od dnia otrzymania rachunku/fv.

Możliwość odpalenia IVR.

Mają niby stawki na kilka krajów. Ale np w Czechach jako Os.Prywatna nie uruchomia Premium.