Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 25-04-2014 15:56

Gratulacje!!!
Aż miło popatrzeć na takie wyniki, człowiek dostaje "pozytywnego kopa" do dalszej gry!!Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - unrealgirl - 26-04-2014 21:01

A miał może ktoś taki problem jak ja, mianowicie od kilku dni zawiesiła mi się szkoła, nie ulega zniszczeniu ale też nie mogę uczyć, np.policjanta itd. Czy jedynym sposobem będzie zburzenie i ponowna budowa? Sad


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Garownik - 26-04-2014 21:30

Masz buga napisz na forum w dziale bugs, żeby Ci naprawili.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 26-04-2014 21:50

Sam tego nie naprawisz, to błąd w grze. Tak jak wspominał Garownik musisz zwrócić się na forum o pomoc. Może uda się ten bug naprawić, bo szkoda surowców i energii na budowę nowej szkołySmile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - BigSmoke - 26-04-2014 22:35

Ok zarejestrowany z refa MariO111111 czekam na poradnik na pw


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 27-04-2014 06:54

do kogo się zarejestrowałeś na Raf ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 27-04-2014 09:03

BigSmoke podaj nick z gry. Zapewne zarejestrowal sie z mojego refa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - unrealgirl - 27-04-2014 10:42

Mam nadzieję, że jeszcze mi pomożecie, chciałam się zarejestrować na forum i nie dostałam linka na e-mail, piszą, że należy skontaktować się z adminem ale nie mogę znaleźć do niego kontaktu, mógłby ktoś napisać jak mam to zrobić?Rolleyes


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 28-04-2014 15:50

załóż sobie emelia na Google i przez tego emelia załóż konto na forum w tedy szybko dostaniesz klucz i sie zalogujesz Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 29-04-2014 00:33

Hej, mam pytanie odnośnie marketu:
jakie trzeba spełniać wymagania, aby sprzedawać żołnierzy??
kupiłem ostatnio (za złoto) kilku żołnierzy, ale chciałbym sprzedać jednego uniwersalnego żołnierza, aby chociaż w małym stopniu odzyskać zainwestowane złoto.