Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Brzydan - 11-02-2014 00:24

(05-02-2014 19:50)Ombrinho napisał(a):  Mam takie pytanko, bo się nie orientuje gram w sumie tylko 2 tygodnie , nie wiem czy to pytanie padło już wcześniej jeśli tak to sorry, ale czy można jakoś wspierać swoich poleconych wysłać im surowce albo wsparcie militarne, bo mój kolega gra jako polecony i nie ukrywam, że ma trochę problemów....
Mozesz przeslac Golda.
Wchodzisz w Inwentory, tam gdzie masz stan Golda klikasz na strzalke. Wypelniasz pola:
Destination Address - goldentowns
Comments - nazwa miasta, do ktorego chcesz wyslac Gold
Amoyunt - ilosc Golda
Password - twoje haslo do GT
I twoj Amigo jest szczesliwy Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PanSeba - 12-02-2014 21:20

Może mi ktoś napisać, ile złota daje kopalnia na poszczególnym poziomie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kerps1 - 13-02-2014 01:32

Załóżmy, że wbiłem 3lvl, nie mam wojska i ktoś mnie atakuje, co robić??


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 13-02-2014 11:50

(13-02-2014 01:32)kerps1 napisał(a):  Załóżmy, że wbiłem 3lvl, nie mam wojska i ktoś mnie atakuje, co robić??

możesz się uwolnić xD po lewej stronie pisze ze twoje miasto jest okupywane i tam możesz sie uwolnić jeżeli był RR



(12-02-2014 21:20)PanSeba napisał(a):  Może mi ktoś napisać, ile złota daje kopalnia na poszczególnym poziomie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.


jak osiągniesz 1 lvl kopalni
-128 każdego surowca dostaniesz 0.01 gold
-256 każdego surowca dostaniesz 0.02 gold

powiem ci tak ja mam 30 lvl a jeszcze nie wydobywam złota dlaczego bo to okropnie spowalnia

rozbuduj eko (surowce) zbuduj hotele na 10 lvl i w tedy kombinuj wydobywać złoto Smile to jest moja taka rada xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PanSeba - 13-02-2014 13:51

Eko mam po 2 budynki każdego rodzaju na 5 poziomie. Domy też mam na 10, hapinnes na 80. Kopalnie złota mam na piątym i nie wiem co teraz robić, podwoić wydobywanie surowców, czy już zaczynać wydobywać złoto? xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 13-02-2014 18:33

(13-02-2014 13:51)PanSeba napisał(a):  Eko mam po 2 budynki każdego rodzaju na 5 poziomie. Domy też mam na 10, hapinnes na 80. Kopalnie złota mam na piątym i nie wiem co teraz robić, podwoić wydobywanie surowców, czy już zaczynać wydobywać złoto? xD


ja posiadam tyle i jeszcze nie wydobywam

10 warzyw na 5 lvl
7 drewna 5 lvl
6 miesa 5 lvl
6 kamienia 5 lvl
1 glina 5 lvl
1 zelzao 5 lvl

9 magazynow LV5
15 domów na 8 lvl

1 Kopalnia zlota 2 lvl

za malo surowców wydobywam xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PanSeba - 13-02-2014 23:39

O kurde, to ja na razie jestem w lesieSmile
Mógłbyś mi napisać co daje ten cmentarz obok magazynu i po co się go rozbudowuje itp?
Mam także problem z Happiness, wybudowałem dziś parę nowych domów i z 80% spadło mi na 60%, wiesz może co jest grane? xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 13-02-2014 23:50

W pewnym poradniku jest to fajnie wyjaśnione, otóż:

"Stopień szczęścia zależy w 100% od poziomu mieszkań i jest liczony według formuły G=(Nc/No)*10 gdzie G jest stopniem szczęścia, Nc jest sumą poziomów wszystkich mieszkań, a No ilością mieszkań. Przypuśćmy, że miasteczko ma 3 budynki mieszkalne na poziomie 1, 2 na poziomie 3 i jeden na poziomie 9. Stopień szczęścia w tym wypadku to [(1 +1 +1 +3 +3 +9) / 6]*10 = 30%"


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PanSeba - 14-02-2014 11:13

Czyli nie muszę się niczym przejmować, tylko podciągnąć nowe mieszkania na wysoki poziom, dziękiWink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 14-02-2014 12:44

ja sie wzoruje tak jak tu Tongue

http://www.easy-biznes.pl/wp-content/uploads/2013/12/newcity-norcothc.jpg

pomoże ci zaoszczędzić pomyłek Smile

jak masz jakieś pytania pisz Smile