Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - BajdeQ - 24-01-2014 22:07

Mam pewien problem może ktoś miał podobnym, mianowicie czekałem dwa dni na weryfikacje konta po tym czasie jeden z budynków osiągnął 95% degradation, więc od razu rozpocząłem naprawę niestety po godzinie/dwóch budynek się rozpadł. Co dziwne rano logując się na konto budynek stoi na 5 lv niestety, ale nie ma w nim pracowników i nie mogę też ich dodać, wydobycie też nie jest możliwe. Czy pozostaje mi w takiej sytuacji tylko wyburzyć budynek?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 25-01-2014 11:17

Miałem kiedys podobny problem. Po prostu poczekaj aż tam zginie pracownik wtedy się unormuje wszystko. Chyba że możesz to napraw lub usuń budynek


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 26-01-2014 13:01

kiedy wybudowac kopalnie i gdzue zbudowac szkole?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 27-01-2014 08:28

BajdeQ napisz na forum gry o problemie bo to jest znany bug, admin Ci to naprawi. Ten bug powstaje kiedy naprawia się budynek i w tym samym czasie następuje 100 % degradacji


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - hozern - 27-01-2014 15:32

(19-01-2014 16:32)Xzibin napisał(a):  RaseR zapraszamy na wyspe Haiti jak do nas dolaczysz otrzymujesz pomoc i poradniki

http://haitiparadise.tk/

Tutaj masz nasze bonusy i jak do nas dolaczyc

Poszło z refa.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Muzyka - 29-01-2014 17:40

warto teraz zaczynac i cos tam wiecej inwestowac w to (tak 500-1000zl) ?
bo chyba raczej takie gierki przegladarkowe nie sa dla mnie. nie wiem.

grac, dla samego grania, to juz wole WoW, swtor, darkfall i diablo3.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 29-01-2014 20:59

Warto zainwestowac. Kasa szybko sie zwraca, trzeba tylko miec troche wiedzy i doswiadczenia zeby nie popelniac bledow


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - przemek1386 - 30-01-2014 13:46

Poszło z refa Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pawliczek - 01-02-2014 09:26

A ja mam pytanie. Czemu nie moge sprzedawać surowców po takich cenach jak inni tylko ma zaniżone o 0.0001 albo nawet o 0.0003?[/align]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 01-02-2014 14:50

możesz sprzedać tylko ze twoje oferty sa na samym końcu i kto by chciał płacić więcej jak może mniej xD