Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 04-01-2014 15:27

MarketGlory nie wiem czemu sie czepiasz nie chcesz dołączyć do wyspy Xzibin to nie nikt cie nie zmusza

ale nie zabraniaj innym !!


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Artiis - 04-01-2014 16:18

Zarejestruje się z refa w zamian za pomoc Wink. GG: 7679878 ( niewidoczny ).


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kakalko4 - 04-01-2014 19:47

Za ile mogę sprzedać konto w tej grze?? Mam prawie 8 poziom, happiness 23%?? Jeśli ktoś chcętny to pisać na pw.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 04-01-2014 21:47

wybacz ale twoje konto nie jest nic warte bardzo słabe konto masz ....


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 05-01-2014 09:17

na co wydac 2goldy??
Mysle ze na surke? i jednego wojskowego bo wlasnie atakuje mnie czyms i ma 100pkt chyba 1 lucznik styka ? poczekac az podbije czy od razu kupic lucznika Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 05-01-2014 11:55

Ja polecam wydawanie wszystkiego na surke i pracownikow ktorzy zyja miesiac za 0,04-0,05 złota. A surka za 0,0001. Bardzo się to opłaca bo ludzie są najważniejsi a surka pomoże ci się szybko rozbudować. I 0,5 golda zostaw na energię oczywiście Wink


Odp: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 05-01-2014 12:26

A co do wojska?? Za 10h bedzie jakis lolek mnie atakowal . Czy mam liczyc na reset servera?? Ogolnie nie wiem czy w ogole bedzie reset i kiedy ,p

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 05-01-2014 13:30

Nikt nie wie kiedy bedzie reset xDD. Ale czekaj


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - blake94 - 05-01-2014 13:58

poszło z refa licze na owocną współprace


Odp: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 05-01-2014 18:03

A nie lepiej kupic archera jednego??

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2