Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fusek - 22-12-2013 09:47

jak to jest z energia - kiedy sie odnawia? i czy zasieg marketu sie jakos powieksza?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Drawiec23 - 22-12-2013 11:01

Energia odnawia się w proporcji 1 punkt energii na godzinę. Market powiększa swój zasięg z każdym poziomem jego rozbudowy.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pmaker - 22-12-2013 13:45

Hej
Mam pytanie odnośnie konta... wczoraj zalozyłem konto , popełniłem kilka błędów... dzis chciałbym zacząć grę od nowa... niestety widzę , że konta ja sam nie mogę skasować...na necie znalazłem info ze nieaktywne konto kasuje sie po 25 dniach... mowie spoko...
ALe również nie mogę założyć drugiego konta gdyż na necie również przeczytałem gdzieś, że dwóch kont z jednego IP nie mozna miec bo banują itp i co teraz mam zrobić... ktoś miał taki problem ?
Proszę o porady i pomoc
Pozdrawiam Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 22-12-2013 14:53

Pytanie 1
od czego zalezy happiens ? od hause i populacji ?
2) jak wyszukac goscia aby go zaatakowac ? :>


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 22-12-2013 23:13

(22-12-2013 13:45)Pmaker napisał(a):  Hej
Mam pytanie odnośnie konta... wczoraj zalozyłem konto , popełniłem kilka błędów... dzis chciałbym zacząć grę od nowa... niestety widzę , że konta ja sam nie mogę skasować...na necie znalazłem info ze nieaktywne konto kasuje sie po 25 dniach... mowie spoko...
ALe również nie mogę założyć drugiego konta gdyż na necie również przeczytałem gdzieś, że dwóch kont z jednego IP nie mozna miec bo banują itp i co teraz mam zrobić... ktoś miał taki problem ?
Proszę o porady i pomoc
Pozdrawiam Smile

Mozesz miec kilka kont na jednym koncie chyba 2 lub 3 nawet mozesz na nich ciagle grac ale nie mozesz przesylac sobie ani surowcow ani golda wiec jedno nie moze byc refem drugiego

(22-12-2013 14:53)Kaspirek napisał(a):  Pytanie 1
od czego zalezy happiens ? od hause i populacji ?
2) jak wyszukac goscia aby go zaatakowac ? :>

1. Od poziomu domow. Im wyzszy poziom tym lepiej. Liczy sie jakosc a nie ilosc domow!

2. Wchodzisz w war>attacks>new attack>wpisujesz nick i atakujesz (z prawej masz liczbe punktow obrony. jesli ma 0 to atakuj)


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Dartris - 23-12-2013 00:01

Witam. Czy opłaca się budować kopalnie złota mając już wszystkie budynki produkujące surowce na 4 poziomie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 23-12-2013 00:40

(23-12-2013 00:01)Dartris napisał(a):  Witam. Czy opłaca się budować kopalnie złota mając już wszystkie budynki produkujące surowce na 4 poziomie?

Nie. Według mnie potrzebujesz co najmniej 15 budynków z surką Q5 bo inaczej to jest bez sensu bo prawie nic nie będziesz wydobywać a naprawa kopalni nie jest tania Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Dartris - 23-12-2013 01:17

Tak właśnie myślałem, a gdzie bedzie najlepsze miejsce na kolejne budynki produkcyjne?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 23-12-2013 09:41

2. Wchodzisz w war>attacks>new attack>wpisujesz nick i atakujesz (z prawej masz liczbe punktow obrony. jesli ma 0 to atakuj)

to to wiem Tongue
ale skad mam nick wziać Big Grin bo nie wiem jak sie wyszukuje gracza itp Smile

pytanie kolejne to takie czy domek mozna wyzej niz 5 lvl ?? new citizen wybudowac trzeba ?? :>


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fabus19 - 23-12-2013 09:50

czy warto inwestowac w kopalnie ??