Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 07-12-2013 14:38

Widzę, że duża część surowców jest już do kupienia za 0,0001 golda.. jedna zaleta, bo już cena bardziej nie spadnie, ale 2 razy mniej na surowcach niz jeszcze tydzień temu zarabiamy..


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - CreepyUploader - 07-12-2013 15:20

No to na czym bedzie się zarabiać jak nie na surce? Myslałem ze na surce najlepiej idzie ;p


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 07-12-2013 16:52

Przeważająca ilość towarów jeszcze jest po 0.0002, ale zdarzają się już tańsze coraz częściej niestety.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - CreepyUploader - 07-12-2013 16:56

To już jak będą o połowe tansze to kurczę trudniej już będzie zarobić na tej grze, co? Będą ludzie na złocie zarabiać ;p


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 07-12-2013 18:07

Pytanko odnośnie nowej opcji w grze, a mianowicie tych "własnych państw" . Na czym polega ta opcja ? Czy w tym wypadku podatki trafiają dalej do naszego rzeczywistego kraju (Polska), czy do tego do którego ewentualnie wstąpiliśmy ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 07-12-2013 20:27

Prywatne kraje opisałem na moim blogu: http://www.anno-1777.pl/2013/11/goldentowns-prywatne-panstwa.html

Po krótce są to kraje, które mają właściciela i podatki idą do jego kieszeni, są też bonusy ale nie wszystkie kraje dają bonusy w postaci surek czy golda, killam np ma bonus - zapewnienie, że nigdy jego kraj nie bedzie okupowany ani żaden obywatel bo pomoże w uwolnieniu się Smile ja preferuje jednak materialne bonusy Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 07-12-2013 22:05

A ja jestem w Private countries i nie mogę go opuścić klikam Drop citizenship i nic dodam że odczekałem już ponad 3 dni

Udało się opuścić dziwne to jest trochę żadnego komunikatu flaga się nie zmieniała a ja nie miałem obywatelstwa.Dołaczyłem do Chadu a ktoś może wie jak dołączyć do Polski czy automatycznie jestem po rezygnacji w kraju w którym się zarejestrowałem ???


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 08-12-2013 09:58

Creepy zarabiamy na wydobywaniu zlota gdy wydobycie kosztuje 1600 albo mniej. Sprzedarz surki nie ma sensu bo zarobisz mniej. A kupuj od polaków jak chcesz Big Grin. Prywatne Państwo daje po prostu możliwość samemu ustalania praw i podatków. To jest fajna inwestycja jak robisz dobre bonusy ale 65 golda trzeba na takie państwo mieć. Aktualnie najbardziej opłaca się dojść do państwa Chad (Czad) bo są tam najlepsze bonusy. Pozdrawiam Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 08-12-2013 17:04

Zapraszam do drugiej części WideoPoradnika do gry GT.

GOLDENTOWNS Poradnik [cz. 2] Dla graczy ZAAWANSOWANYCH -

https://www.youtube.com/watch?v=9pd1WOjmgio


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 08-12-2013 17:44

polecam poradnik na prawde fajny jest xD osoby którzy sa początkujący dowie sie z tego poradnika wszystkiego xD