Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - PsyhicX - 03-12-2013 17:16

Spróbuje Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 03-12-2013 17:30

Nie wiem ja tam nie mam problemów z wydobywaniem i zapewnie większość osób też nie. MarketGlory może zmień przeglądarke i tyle


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - milly93 - 03-12-2013 17:46

Mam szkołę i posterunek policji (narazie bez policjanta) Jak mogę wyszkolić pracownika?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 03-12-2013 17:49

Klikasz na szkołe, potem postać policjanta i czekasz Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - milly93 - 03-12-2013 17:51

No właśnie o to chodzi że jak klikam na szkołę to nawet nie mam takiej opcji.
Teraz sobie uświadomiłam, że może potrzebna jest do tego droga, ale nie jestem pewna.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - barto - 03-12-2013 18:09

Opłaca się zarejestrować i pobawić ? Smile Jakie sa wasze odczucia na ten temat ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 03-12-2013 18:37

Teoretycznie się opłaca, ale nie wypłacisz niż przez pierwszych kilka miesięcy;p chyba że zainwestujesz i to sporo.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 03-12-2013 18:49

barto jak lubisz tego typu gry i nie liczysz na szybki zarobek to jak najbardziej polecam Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - malpa2 - 03-12-2013 18:56

(03-12-2013 18:09)barto napisał(a):  Opłaca się zarejestrować i pobawić ? Smile Jakie sa wasze odczucia na ten temat ?

Pobawić tak, bo gra całkiem całkiem a za 2-3 miesiące może nawet coś z tego wypłacisz Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - marcel45143 - 03-12-2013 19:10

Nie wiem już gdzie budować sklep i policje bo na każdym miejscu nie obejmuje wszystkich budynków prosze o pomocSmile