Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 10-11-2013 13:10

(10-11-2013 10:14)Xzibin napisał(a):  Max domku jest 10. Jak masz 100% happiness człowiek żyje 60 dni

Ale jak kupię tego na rynku który ma 3 lata to też będzie żył tylko 60 dni czy te 3 lata????
Z góry dziękuje za odpowiedź


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 10-11-2013 13:32

Pytanie do weteranów.

W związku, że nieuchronnie zbliża się wojna, to jakie kroki mają podjąć początkujący gracze, co należy wybudować, aby mieć armię , czy potrzebne jest jakieś szkolenie ? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję !


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 10-11-2013 20:08

Jeżeli jesteś naprawdę początkujący to odpuść sobie jeszcze tą wojnę,jeżeli masz już surki q5 no to koszary i ogień Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 10-11-2013 23:54

(10-11-2013 13:10)MarketGlory napisał(a):  Ale jak kupię tego na rynku który ma 3 lata to też będzie żył tylko 60 dni czy te 3 lata????
Z góry dziękuje za odpowiedź

Jak kupisz tego na rynku to bedzie zyl tyle ile ludzie ktorych budujesz w ratuszu (zaleznie od happiness max 60 dni!!!). Nie dajcie sie na to nabierac ze 3 lata pozyja

(10-11-2013 13:32)geniuszluki1 napisał(a):  W związku, że nieuchronnie zbliża się wojna, to jakie kroki mają podjąć początkujący gracze, co należy wybudować, aby mieć armię , czy potrzebne jest jakieś szkolenie ? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję !

Nie buduj armii bo i tak za nim ja wybudujesz minie miesiac ze wzgledu na to ze duzo surki kosztuja. Buduj drogi, rozbudowuj budynki zaczynajac od surki i rozbudowuj domy. Wojna niech cie nie interesuje Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - solanix - 11-11-2013 11:07

Ja mam wazne pytanie, ponieważ policje i straz wybudowałem odwrotnie ( złe miejsca ) a mam zleveleowane domki na 3 lvl i policje i straz na 2 lvl.

- czy moge zburzyc policje i straż, a dmoki zostana na 3 lvl ? ewnetualnie co sie stanie?
- co sie stanie z pracownikami policji i strazy po zniszczeniu budynkow ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 11-11-2013 11:22

(10-11-2013 23:54)Xzibin napisał(a):  [quote='MarketGlory' pid='749491' dateline='1384085459']
Ale jak kupię tego na rynku który ma 3 lata to też będzie żył tylko 60 dni czy te 3 lata????
Z góry dziękuje za odpowiedź

Jak kupisz tego na rynku to bedzie zyl tyle ile ludzie ktorych budujesz w ratuszu (zaleznie od happiness max 60 dni!!!). Nie dajcie sie na to nabierac ze 3 lata pozyja

Jesteś pewnien bo jak tak to niepotrzebnie doładowywałem golda chociaż mogę zawsze wydac na surki lub na energieBig Grin
Gdzie to wyczytałeś czy opierasz to o własne doświadczenie???


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Hiuston - 11-11-2013 13:41

Rejestruje się z refa liczę na pomoc Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-11-2013 23:40

(11-11-2013 11:07)solanix napisał(a):  - czy moge zburzyc policje i straż, a dmoki zostana na 3 lvl ? ewnetualnie co sie stanie?
- co sie stanie z pracownikami policji i strazy po zniszczeniu budynkow ?

- Domki zostana na 3 lvlu wiec nie boj sie jedynie nie bedziesz ich mogl naprawiac do czasu kiedy zasieg strazy i policji wroci
- Nic sie nie stanie po prostu beda bez pracy a pozniej ich znowu przyjmiesz

(10-11-2013 13:10)MarketGlory napisał(a):  Jesteś pewnien bo jak tak to niepotrzebnie doładowywałem golda chociaż mogę zawsze wydac na surki lub na energieBig Grin
Gdzie to wyczytałeś czy opierasz to o własne doświadczenie???

Jestem tego pewien. Napisal mi to moderator gry na forum a takze stracilem troche golda na tym wlasnie przekrecie. Po prostu wydaj golda na surke i rob pracownikow, ulepszaj domki. Wychodzi 10x taniej jedynie dluzej. Ewentualnie wydaj na energie ale na 50 lub 75%. Pamietaj im masz wyzszy poziom budynkow tym mniej energii tracisz a wiecej surki zarabiasz


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 12-11-2013 04:39

(11-11-2013 23:40)Xzibin napisał(a):  
(11-11-2013 11:07)solanix napisał(a):  - czy moge zburzyc policje i straż, a dmoki zostana na 3 lvl ? ewnetualnie co sie stanie?
- co sie stanie z pracownikami policji i strazy po zniszczeniu budynkow ?

- Domki zostana na 3 lvlu wiec nie boj sie jedynie nie bedziesz ich mogl naprawiac do czasu kiedy zasieg strazy i policji wroci
- Nic sie nie stanie po prostu beda bez pracy a pozniej ich znowu przyjmiesz

(10-11-2013 13:10)MarketGlory napisał(a):  Jesteś pewnien bo jak tak to niepotrzebnie doładowywałem golda chociaż mogę zawsze wydac na surki lub na energieBig Grin
Gdzie to wyczytałeś czy opierasz to o własne doświadczenie???

Jestem tego pewien. Napisal mi to moderator gry na forum a takze stracilem troche golda na tym wlasnie przekrecie. Po prostu wydaj golda na surke i rob pracownikow, ulepszaj domki. Wychodzi 10x taniej jedynie dluzej. Ewentualnie wydaj na energie ale na 50 lub 75%. Pamietaj im masz wyzszy poziom budynkow tym mniej energii tracisz a wiecej surki zarabiasz

Dzięki wielkie za info kupiłem jednego wiec wiele nie straciłem szkoda tylko że nie zarejestrowałem się z twojego reffa bo naprawdę na to zasługujeszTongue

Kurwa maćććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć​ćććććććććććććććććććććććććććććććććććććcc

You have lost 300 Stone because of insufficient storage capacity. Build new warehouses.
49 seconds
You have lost 100 Meat because of insufficient storage capacity. Build new warehouses.
1 minute
You have lost 200 Wood because of insufficient storage capacity. Build new warehouses.
1 minute
You have lost 200 Wood because of insufficient storage capacity. Build new warehouses.
3 minutes
You have lost 200 Stone because of insufficient storage capacity. Build new warehouses.
3 minutes
ta gra to jakies jaja jak nie mam miejsca to nie powinna mi dać kupować straciłem pół golda lolllllllllllll


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 12-11-2013 09:42

Dali ciała z tym warehouse sporo surki straciłem zanim sie zorientowałem. Trzeba go teraz szybko rozbudować.
Ps. 1 lvl warehouse daje 600 pojemności każdy następny lvl dodaje 600.