Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 30-10-2013 11:30

(30-10-2013 09:49)ingro85 napisał(a):  a ja zadam pytanko czy ktoś już tu zarobił natej grze ??i wypłacił??Huh

Ja będę wypłacał w tym tygodniu. Dam znać jak to wygląda Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 31-10-2013 13:56

Od czego zależy ilość pobieranych surowców do produkcji złota ?. Raz potrzeba 32 innym razem 16 a bywały przypadki, że 4 każdego surowca na 2 lvl kopalni złota.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 31-10-2013 17:15

Od szczescia. Zawsze sprawdzaj zakladke Gold przed wydobyciem. 1 gold wydobycia moze kosztowac kazdej surki po: 200, 400 lub 800 aktualnie. Jak kosztuje 800 to nawet nie ma sensu go wydobywac Smile. Gold zawsze zaczyna sie od 3 a potem spada. Gdy wyniesie 0 to tanieje lub drozeje


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maxus79 - 02-11-2013 11:21

witam wszystkich jestem tu nowy ,gram w ta gre juz drugi dzien prawie 3 lev mam ale brak energi xd
mam pytanko jaka minimalna ilosc zlota mozna zakupic od kogos poprzez moneybookers ?
chcialem jeszcze zapytac jesli my kupujemy zloto od graczy to wtakim razie ma czym wlasciciele gry zarabiaja ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 02-11-2013 15:51

Maxus, o to samo chciałem dziś spytać tutaj Big Grin

Mianowicie właśnie tak rozkminiałem sobie ostatnio...
I chodzi za mną pytanie - jak jest spieniężona ta cała zacna gra przez ich twórców? Gdzie tutaj mają profity dla siebie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pietrek689 - 02-11-2013 16:23

Czy zarobił ktoś już na tej grze? Zarejestrowałem się z refa, ale nie wiem czy się opłaca w to bawić.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 02-11-2013 16:26

Jeśli gra nie sprawia Ci przyjemności, a masz grać tylko dla samych pieniędzy, to w sumie odradzam.

Aczkolwiek, zarobisz. Jest potencjał. I dobry moment.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 02-11-2013 16:54

Grałem w tą gre ale przestałem nie mówie że sie nie połaca ale zbyt czasochłonna.Mam pytanko jest tam czat bo chyba go skasowali albo ja go nie widzę bo był a poznałem kilka osob i chciałem z mini pogadać ale nie moge:(Jak by któś mógł mi na priv albo tutaj napisać gdzie ten czat jest byłbym wdzięczny
Ja teraz gram w MarketGLory o wiele łatwiejsza i płacąSmile

http://zarabiam.com/Temat-Market-Glory-Broweser-Game-uaktualnienie-Opis-i-dowody-wyplat-79242?pid=740996#pid740996


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maxus79 - 02-11-2013 17:22

z tego co wiem to chat sie pojawia od 3 lev

odpowie ktos
jaka minimalna ilosc zlota mozna zakupic od kogos poprzez moneybookers ?
chcialem jeszcze zapytac jesli my kupujemy zloto od graczy to wtakim razie ma czym wlasciciele gry zarabiaja ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 02-11-2013 17:34

(02-11-2013 17:22)maxus79 napisał(a):  z tego co wiem to chat sie pojawia od 3 lev

odpowie ktos
jaka minimalna ilosc zlota mozna zakupic od kogos poprzez moneybookers ?
chcialem jeszcze zapytac jesli my kupujemy zloto od graczy to wtakim razie ma czym wlasciciele gry zarabiaja ?

a czy ty masz czat i który masz lvl
zalogowałem sie teraz i jakis koleś sprzedał 50 złota za 237 euro ciekawe ile zbierał

chyba zacznę grac w ta grę od nowa myślałem ze tu nie da rady zarobić takiej kasy a tutaj takie cyrki:
[Obrazek: 899396.jpg]