Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 20-10-2013 21:47

no co Ty gadasz qpse gram juz troche czasu w ta gre i umarlo mi do tej pory tylko 4 pracownikow... a wykorzystuje ich w nowo wyboduwanym markecie w szkole itp i normalnie zyja ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 20-10-2013 21:51

To ile żyją zależy od zadowolenia. Jeżeli ktoś źle prowadzi swoje miasto to mieszkańcy będą mu umierać i to często. Przyznaję, sam tak miałem początku ;D


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 20-10-2013 21:56

Qpse idzie na mnie atak wiec kupilem sobie obronce z defem 100. Musze miec do niego jakis budynek aby mnie obronil czy sam dom z miejscem wystarczy?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 21:56

(20-10-2013 21:47)Rafiks1992 napisał(a):  no co Ty gadasz qpse gram juz troche czasu w ta gre i umarlo mi do tej pory tylko 4 pracownikow... a wykorzystuje ich w nowo wyboduwanym markecie w szkole itp i normalnie zyja ^^

No to jakiś cud normalnie Wink

(20-10-2013 21:56)Xzibin napisał(a):  Qpse idzie na mnie atak wiec kupilem sobie obronce z defem 100. Musze miec do niego jakis budynek aby mnie obronil czy sam dom z miejscem wystarczy?

Wystarczy miejsce w domku i jakiś obrońca z odpowiednią ilością punktów obrony.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 20-10-2013 22:11

pytanie o rozbudowanie domów.
czy aby zrobic rozbudowac dom musze miec w poblizu market? (klikam na market to pojawia mi sie zielony pole, w tym polu mam tylko 1 dom na q2).


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 20-10-2013 22:19

Oczywiście, że musisz mieć. Ale wraz ze wzrostem poziomu marketu zwiększa się jego zasięg wpływów


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 20-10-2013 22:26

to cholercia nie wiem,
wydaje mi sie ze lepiej bedzie wybudowac market po drugiej stronie drogi bo wstępnie wybudowalem przy domu q2 (ten co na wstepie robudowuje sie przy city hall


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 22:42

(20-10-2013 22:26)Zdenio napisał(a):  to cholercia nie wiem,
wydaje mi sie ze lepiej bedzie wybudowac market po drugiej stronie drogi bo wstępnie wybudowalem przy domu q2 (ten co na wstepie robudowuje sie przy city hall

Ja ten domek przy city hall zbudowany w samouczku z czasem zlikwidowałem wraz z marketem - totalnie kiepska lokalizacja. Najlepsza lokalizacja dla marketu moim zdaniem to ta wskazana na rysunku. Daje duże możliwości pod przyszły rozwój miasta.

[Obrazek: 20_10-goldentownsmarket.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 20-10-2013 23:05

qpse no sam spojrz... http://imageshack.us/f/854/m6sl.jpg/ co prawda jest kilku pracownikow ktorzy mi umieraja co 2-3 tyg ale oni sie odradzaja na nowo i znow maja po kilkanascie dni zywotnosci, w zakladce dead citizens wciaz mam tylko 4 martwych ziomkow ktorzy umarli jakos prawie miesiac temu ^^ i dzieki temu zdjeciu zobaczylem ze tez atak jakis na mnie idzie ;/ nie mam jak sie bronic...


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 20-10-2013 23:15

(20-10-2013 23:05)Rafiks1992 napisał(a):  qpse no sam spojrz... http://imageshack.us/f/854/m6sl.jpg/ co prawda jest kilku pracownikow ktorzy mi umieraja co 2-3 tyg ale oni sie odradzaja na nowo i znow maja po kilkanascie dni zywotnosci, w zakladce dead citizens wciaz mam tylko 4 martwych ziomkow ktorzy umarli jakos prawie miesiac temu ^^ i dzieki temu zdjeciu zobaczylem ze tez atak jakis na mnie idzie ;/ nie mam jak sie bronic...

To zdjęcie niewiele mi powie bo nie wiem ile i jakich masz budowli. Czysto teoretycznie jest 8 budynków w którym robotnicy żyją wiecznie. 6 budynków produkcyjnych, city hall + magazyn czyli zakładając wszystkie budynki na najwyższym poziomie to 40 robotników którzy mogą uzyskać "nieśmiertelność".
Co do ataku to sprawdź jaką ilością punktów dysponują jednostki atakujące i jak masz złoto i miejsce w domku to kup jakieś wojsko z punktami obrony większym lub równym ilości punktów napastnika.
Nie wiem czy czasem te ataki to nie jakieś testy, bo generalnie jest póki co problem z obsadzaniem budynków wojskowych jakimikolwiek żołnierzami. Nie jestem pewien czy opcje wojny są już ogólnie dostępne.