Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Briahuu - 14-10-2013 10:24

w sumie brzmi spoko.. Teraz jeszcze jedno pytanie jak juz wymieniam ten gold na euro to gdzie znajduja sie moje pieniadze? przelew na konto , paypal czy jak to wyglada Smile?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 14-10-2013 10:25

na paypalu laduje pieniadz Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Briahuu - 14-10-2013 10:28

Dobra dzieki Big Grin! Rep ;D. Jesli chcesz podaj mi Swoj ref to sie zarejstuje Smile

Wypłaciłeś już cokolwiek z tej gry Smile ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 14-10-2013 12:46

(14-10-2013 10:28)Briahuu napisał(a):  Dobra dzieki Big Grin! Rep ;D. Jesli chcesz podaj mi Swoj ref to sie zarejstuje Smile

Wypłaciłeś już cokolwiek z tej gry Smile ?

Nie masz się co martwić wypłatami. Na pewno dochodzą. Nie jest to nawet zależne od firmy produkującej grę. Złoto sprzedajesz graczom o statusie handlarza. Są to osoby ze sporymi majątkami i doświadczeniem w ramach gry. Czyli pieniądze są transferowane z konta na konto (np.PayPal) i informacja o transakcji jest widoczna w dziale złoto. Nie wyobrażam sobie aby ktoś z graczy z uprawnieniami transferu złota ryzykowałby utratę swojego konta w grze za jakiekolwiek wartości w euro.

(14-10-2013 10:13)Rafiks1992 napisał(a):  na tym ze rozbudowujesz sobie miasto pozniej zamieniasz surowce na gold i do tego samemu produkujesz gold ktory pozniej sprzedajesz? po 4 euro za 1 gold gdzie na nasze to jest z 17-18zl?

Można maksymalnie (co nie jest proste, ale z czasem na pewno realne) z samego wydobycia wyciągnąć jakieś 40 euro dziennie. A moim skromnym zdaniem to kropla w morzu możliwości jakie daje rozgrywka w tej produkcji. Ale jak wszędzie dużo zależy od wiedzy i gospodarności. Czego wszystkim życzę.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - cekylo - 14-10-2013 19:10

Widzę ciekawe Smile za chwilkę pójdzie z refa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 14-10-2013 20:15

Tak gra jest bardzo ciekawa i fajnie sie gra rownoczesnie zarabiajac. Ja wczoraj praktycznie wlasna cierpliwoscia zarobilem 1 złota Smile. Da sie zarobic na rozne sposoby po prostu trzeba czasami ryzykowac Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Briahuu - 14-10-2013 20:31

Xzibin moglbys podac mi na pw jakis kontakt ? GG czy cos bo nie moge pisac jeszcze na pw nie mam wymaganych 40 napisanych postów , a chcialbym pogadac Smile.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kacpros - 14-10-2013 20:48

Fajna gierka gram już ze trzy dni Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 14-10-2013 21:58

Fajna gra naprawdę, rozwija się w późniejszym etapie gry jak zaczyna widać jak się całe miasto rozwija coraz bardziej.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - pitn86 - 15-10-2013 15:08

poszedł ref Wink