Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) (/Temat-Unboxing-wyprawki-dla-kotka-od-wiskas-rosnij-zdrowo-pl-7605)



Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - paskur - 24-05-2010 14:45

Zapraszam do obejrzenia unboxingu, dziś otrzymałem paczkę (tzn. leżała przed drzwiami...) od whiskasa, jest to wyprawka.
Tutaj filmik( jak zwykle krzywy no ale cóż, kiedyś się naucze):

klik ( wrzuta)

A tutaj pokaże jakieś zdjęcia:
[Obrazek: zdjecie0283a]
[Obrazek: zdjecie0281a]

Zawartość wyprawki:
-paczka suchej karmy whiskas oczywiście 300g
-4 saszetki z ,,mokrym" jedzeniem 4x100g
-mleczko dla kotka 200ml
-jakaś makulatura (rośnij zdrowo)

Aaaa, od momentu wypełnienia na stronie, że chcę otrzymać minęło 20 dni ;]

(czekam jeszcze na wyprawkę dla psa , tez z rosnij-zdrowo.pl)

Teraz zauważyłem jeszcze, że na nalepce z moimi danymi, pisze że paczka nadana dnia 21.05, czyli 3 dni temu, nie wydaje mi się żeby w tyle doszla no ale , mowie co jest napisane Smile


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - Paviano - 24-05-2010 14:54

Trzeba podawać pesel, tak jak było na jakieś stronce?


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - paskur - 24-05-2010 14:58

Tak aaa


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - Stachu - 28-05-2010 13:21

Ja dostałem już 3 raz taką paczke i jeszcze czekam na jeszcze jednąTongue a od Pedigree dostalem 4 paczki;p


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - paskur - 28-05-2010 14:11

Jak to robisz? Jak zrobilem na innego czlonka rodziny to pisze ze ten adres juz ma czy cos w tym stylu


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - Rychu-Peja - 28-05-2010 15:06

Ja już czekam z 2 tydnie i jeszcze nic Big Grin


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - Xkoniak - 28-05-2010 15:39

Trochę tego dali chyba zamówię.


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - pespe - 28-05-2010 15:42

haha gz ;p spoko typ jestes jak mowisz ze ci zwineli paczke dla psa XD


RE: Unboxing wyprawki dla kotka od wiskas (rosnij-zdrowo.pl) - SupeRLokeR - 28-05-2010 19:49

e paskur ty jestes kox 1 reką to masz opanowana technike :PPPP