Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyżby koniec hacków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czyżby koniec hacków? (/Temat-Czyzby-koniec-hackow-76019)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Czyżby koniec hacków? - pikusix1 - 07-09-2013 16:37

Witam, czyżby nisza hackowa upadła? Pochodziłem sobie po Google i nie ma żadnych blogów z hackami... tzn. są pojedyncze, ale to naprawdę w miernych ilościach. I ja mam pytanie - skończyła się nisza (nikt już nie chce pobierać hacków? Rolleyes ) czy może gimnazjaliści poszli do szkoły i nie ma komu blogów robić? Co o tym sądzicie? Smile


RE: Czyżby koniec hacków? - Scoobyx - 07-09-2013 16:43

Wydaje mi się, że to wszystko wina pingwina i nowej polityki google'a :|


RE: Czyżby koniec hacków? - hertia - 07-09-2013 16:45

I tak ppa długo nie pociągnie kiedyś na pewno upadnie.


RE: Czyżby koniec hacków? - surfer0700 - 07-09-2013 17:16

Bla, Bla, Bla...
A robicie coś żeby było lepiej?
Każdy tylko pisze jak to go pigwin skrzywdził, ale tak naprawdę niewielu robi cokolwiek by wrócić na poprzednią falę pieniędzy.
Wiadomo że to wszystko staje się coraz bardziej znane i nie wiele osób chce się na to nabierać - głównie przez fake pliki, które większość z Was robi - ale to nie będzie tak że dzisiaj zarobisz 100$, a jutro 0$, bo PPA upadnie.
Pingwin próbuje i próbuje, ale nie zapominajmy że YouTube i blogi (seo) to NIE jedyny sposób na promowanie naszych nisz.
Nasz Antarktydzki przyjaciel wprowadził sporo zamieszania, to prawda, ale zamiast zakładać tematy na forum "spadły mi zarobki", "koniec ppa" itd. weźcie się za rozwijanie blogów, szukanie sposobów na promocję i wynajdowanie nowych nisz. Efekt zadowolenia gwarantowany.


RE: Czyżby koniec hacków? - Karczu - 07-09-2013 17:17

hertia, sugerujesz, że content locking upadnie, bo Google pobanowało blogi z hackami? Lol


RE: Czyżby koniec hacków? - pikusix1 - 07-09-2013 17:19

surfer - spokojnie ziomek, po prostu z ciekawości się pytam, gdyż 2 miechy temu była jeszcze ostra konkurencja, a teraz o dziwo nagle nikt nie pracuje nad blogami, nie wstają stare ani nie powstają nowe. Tongue


RE: Czyżby koniec hacków? - Krissu - 07-09-2013 17:24

Wyczuwam, że Pikuś nie ma od kogo kopiować. :C


RE: Czyżby koniec hacków? - surfer0700 - 07-09-2013 17:25

Ale przecież ja jestem spokojny Smile Tylko piszę jak wygląda ta sprawa.
I nie jesteś pierwszy, który o to pyta.
Obstawiam że szybciej świat się skończy, niż Pay Per Action Jerk


RE: Czyżby koniec hacków? - PokerStars1910 - 07-09-2013 17:27

(07-09-2013 17:16)surfer0700 napisał(a):  Bla, Bla, Bla...
A robicie coś żeby było lepiej?
Każdy tylko pisze jak to go pigwin skrzywdził, ale tak naprawdę niewielu robi cokolwiek by wrócić na poprzednią falę pieniędzy.
Wiadomo że to wszystko staje się coraz bardziej znane i nie wiele osób chce się na to nabierać - głównie przez fake pliki, które większość z Was robi - ale to nie będzie tak że dzisiaj zarobisz 100$, a jutro 0$, bo PPA upadnie.
Pingwin próbuje i próbuje, ale nie zapominajmy że YouTube i blogi (seo) to NIE jedyny sposób na promowanie naszych nisz.
Nasz Antarktydzki przyjaciel wprowadził sporo zamieszania, to prawda, ale zamiast zakładać tematy na forum "spadły mi zarobki", "koniec ppa" itd. weźcie się za rozwijanie blogów, szukanie sposobów na promocję i wynajdowanie nowych nisz. Efekt zadowolenia gwarantowany.

A z dnia na dzień na świat i do internetów wchodzą kolejne jeł**** w wieku lat 10 i tak biznes PPA się kręci.


RE: Czyżby koniec hacków? - surfer0700 - 07-09-2013 17:28

(07-09-2013 17:27)PokerStars1910 napisał(a):  A z dnia na dzień na świat i do internetów wchodzą kolejne jeł**** w wieku lat 10 i tak biznes PPA się kręci.

Ale i odchodzą emerytowani wojownicy Smile