Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do addmefast.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot do addmefast.com (/Temat-Bot-do-addmefast-com-75928)

Strony: 1 2


Bot do addmefast.com - hydras - 05-09-2013 23:11

Sprzedam bota do addmefast.
Aktualnie posiada on jedynie opcję nabijania like'ów przez Facebook'a
Wymagania:1x konto addmefast 1x konto facebook

Jeśli zobaczę że jest zainteresowanie botem to dołożę do niego inne opcję (związane z addmefast a następnie z innymi podobnymi portalami)

w ciągu 1 dnia (a dokładniej 1-2 godzin) nabiłem tym botem 3 tys punktów (300 lików) później włączyłsię anty spam facebook'a (jesli kolejna opcja będize np like postów to antyspam się nie odezwie)

innymi słowy aktualnie mozna nabic 2.5-3 tys pkt dziennie (nie wiem na ile jest ograczenie likow na facebooku) chyba że mamy kilka kont facebooka wtedy kilka razy 2.5-3 tys

Mam 21 lat, program napisałem w 2 godziny
cena do uzgodnienia - tylko przelew
W przypadku zakupu gwarantuję że będę wykonywał regularne updat'y i program nie przestanie działać
gg:32784420


RE: Bot do addmefast.com - Lusek - 06-09-2013 00:02

Taki bot jest za darmo w necie. Dodatkowo ma funkcje YT, Twitter, Pinterest Smile


RE: Bot do addmefast.com - makingmoney - 06-09-2013 00:25

...


RE: Bot do addmefast.com - hertia - 06-09-2013 05:33

Takie programy już są dostępne w necie za darmo ale zawsze możesz swój sprzedać np w dziale Sprzedam, Kupię, Zamienię


RE: Bot do addmefast.com - Szaman1644 - 06-09-2013 06:55

Mi wcześniej działało przez iMacros, ale teraz nie mogę tego ogarnąć. Nie chodzi po prostu. Macie jakieś aktualnie działające skrypty???


RE: Bot do addmefast.com - bolo9797 - 06-09-2013 07:02

W jakim jezyku jest napisany program ??


RE: Bot do addmefast.com - donmateo16 - 06-09-2013 08:46

(06-09-2013 06:55)Szaman1644 napisał(a):  Mi wcześniej działało przez iMacros, ale teraz nie mogę tego ogarnąć. Nie chodzi po prostu. Macie jakieś aktualnie działające skrypty???

Przypomnij mi na PW to Ci podeśle skrypty.


RE: Bot do addmefast.com - TastemanPL - 07-09-2013 08:32

Na firecash kupiłem w sklepie za 2$ z innymi pomysłami na więcej punktów serwisy SYV U2views chyba. Bot mi się nie podoba zawiesza się wylogowuje Smile


RE: Bot do addmefast.com - hydras - 09-09-2013 19:07

Mój bot został napisany w Visual Basic C#
czemu go stworzyłem? żaden inny z neta nie działał lub robił 10 punktów na godzine a imacros dziala tylko jak sie ustawi metode kliku na pozycje 'xy' co jest niepraktyczne i co chwile trzeba zmieniac.

Link do wersji testowej aktywnej do jutro włącznie
lecraft.pl/Nabijacz.rar

gg:32784420

Zalety programu: nie wiesza się, działa wysmienicie.
Gdy google blokuje like'i mozna ustawic nowe konto facebook i dalej nabijac punkty.
Z google 'udostepnij' jest dziwna sprawa... z 1 strony jest to metoda dużo wolniejsza, a z 2 strony zauważyłem że po przekroczineu pewnego limitu udostępnień postu, captcha pojawia się tylko co pewiem czas
To znaczy że można nadal nabijać ale sporadycznie okienko z cpatcha nie da punktow

Działa poprzez przegladarke firefox, kontrluje ja odpowiednia biblioteka
widac realny przebieg pracy programu w okienku firefox ktore mozna zminimalizowac czy preniecs do tla i grac czy robic inner zeczy jak normalnie

wady porogramu
Działa poprzez przegladarke firefox-potrzebuje troche ramu
Nie przeszedl zadnych testow przez uzytkowinkow

Nabijam nim po 2-3k punktow codziennie (z 1 konta facebook)


RE: Bot do addmefast.com - Boguśś - 09-09-2013 19:18

Ja sprawdze jutro, teraz czasu nie mam. Odezwe sie do cb na gg jak cos, i podaj cene kupna