Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Prizee (/Temat-Prizee-75845)

Strony: 1 2 3


Prizee - legalnybuszek - 04-09-2013 16:10

Prizee wznowiła wysyłkę nagród do Polski , krótki opis na czym to wszystko polega chodź wiem że wielu pamięta tą stronę Lol Każdego dnia mamy do wykorzystania partie, w których zdobywamy tzw. "bubz" - jednostkę, którą możemy wymienić na pieniądze lub nagrody. Oto niektóre z nagród: zegarek, gra komputerowa, wycieczki, aparat cyfrowy, kamera, konsole do gier, telewizor plazmowy. Generalnie, znaleźć możemy różne fajne gadżety, o które warto się postarać. Jeżeli ktoś nie logował się na stronie Prizee przez rok to konto najprawdopodobniej zostało usunięte .Proszę o rejestrację się z Mojego polecenia i z góry dziękuję Smile



http://www.prizee.com/pl/


RE: Prizee - Papass - 04-09-2013 17:23

Koszt przesyłki od 25,12 zł do 67 zł, pozdrawiam Wink


RE: Prizee - nakyplaygames - 07-09-2013 18:38

Przesylka juz mnie zniechecila Rolleyes

Edit:
Info ze strony.
Cytat:Ile wynoszą koszty wysyłki?

W przypadku wygrania prezentu na stronie Prizee, konieczne jest opłacenie kosztów wysyłki, aby prezent został wysłany. Koszty wysyłki są różnorodne, w zależności od wartości wygranego prezentu. Koszty wysyłki są również podane na każdym opisie prezentu. Ponadto, nie można połączyć kilku wysyłek razem.

Zależnie od kraju, dostępnych jest kilka metod płatności: Karta kredytowa, Internet+ lub płatność za pomocą telefonu komórkowego, jeżeli posiada dostęp do Internetu.

Należy pamiętać, że koszty wysyłki są bezpłatne w przypadku gry tygodnia.



RE: Prizee - tomula06 - 07-09-2013 19:02

pokaz dowod ze wysylaja do polski znów...
a zeby wygrac nagrody to trzeba chyba licytowac zeepy co nie?


RE: Prizee - nakyplaygames - 07-09-2013 19:11

(07-09-2013 19:02)tomula06 napisał(a):  pokaz dowod ze wysylaja do polski znów...
a zeby wygrac nagrody to trzeba chyba licytowac zeepy co nie?

Zgadza sie, pobawie sie w te gry i wam powiem jak Smile

Edit:
Moje staty Smile
[Obrazek: nxcrraqw4r2y_t.jpg]


RE: Prizee - tomazzi - 07-09-2013 21:09

miałem na koncie kilkanaście tysięcy bubz, po informacji spróbowałem sie zalogować na swoje konto ( nie było mnie na nim kilka lat odkąd przestali słać nagrody do polski) i niestety mojego konta nie ma w ich bazie danych
ładnie pogrywają ehhhh była kiedyś fajna strona, ale tam gdzie polacy tam robi się zawsze syf dzięki pomysłowości wielu - ginące paczki, naiwni fracuzi wysyłający kilka/kilkanaście razy tą samą rzecz do jednej osoby bo przecież paczka nie doszła a potem handel na allegro


RE: Prizee - legalnybuszek - 08-09-2013 22:49

(07-09-2013 19:02)tomula06 napisał(a):  pokaz dowod ze wysylaja do polski znów...
a zeby wygrac nagrody to trzeba chyba licytowac zeepy co nie?

Wejdź na strone i nie potrzebne są żadne dowody że wysyłają do Polski .. Strona nie była w J.Polskim a już jest i również sklep nie był dostępny dla naszego kraju , wcześniej był komunikat że sklep jest zamknięty a teraz możesz zamawiać ,tak trzeba mieć też zeepy do licytacji , wczoraj czytałem na forum że już pierwsze osoby zamówiły nagrody i dostały wiadomość że wygrały licytację więc raczej z wysyłką nie ma problemu .W tygodniu postaram się zamówić coś większego bo mam uzbierane 1300 euro więc może się uda a jeżeli nie to życie Smile


RE: Prizee - zila - 24-12-2013 22:02

i co, wysyłają do Polski nagrody?


RE: Prizee - CMRR - 24-12-2013 22:03

Tak. Widziałem kilka fotek nagród na kilku forachSmile


RE: Prizee - zila - 24-12-2013 22:21

ok, czyli warto do nich powrócić.
Zapraszam do klanu POLSKA-GRUPA - szybciej zdobędzie się bubzy.