Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Abonament na telefon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Abonament na telefon (/Temat-Abonament-na-telefon-75808)



Abonament na telefon - frunk888 - 03-09-2013 21:39

Poszukuje jakiegoś fajnego abonamentu na telefon wraz z telefonem szukam takiego żeby maxymalnie kosztował 40 zł może znacie jakieś fajne promocje albo możecie mi doradzić


Odp: Abonament na telefon - Dziubek96 - 03-09-2013 22:27

Ja mam pantera 2 mix tylko że akurat cena to 50 zł. W tym pakiecie masz tak.
-50zł na koncie
- 120 minut do wszystkich na stronie orange będzie napisane pakiet specjalny 10zł
- 1200 minut do wybranej osoby.
- 500mb co miesiąc.
- Darmowy dostęp do wszystkich hotspotów orange.
- Możliwość ustawienia blokady przekroczenia 50zł
Ja mam do tego w moim smartfonie bramkę sms i można nieźle wykorzystać kasę. Przeważnie kupuje coś lub dzwonię.
Gdy podpisywałem umowę 14.03.12 do wyboru były 3 telefony. Nokia 500, Nokia c3-01 i Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i). Teraz zapewne będą lepsze telefony Big Grin
Wydrukowane z mojego WT19i


RE: Abonament na telefon - Fajka - 04-09-2013 00:39

Kolego musiałbyś coś napisać więcej jaki jest Twój profil zdarzeń telekomunikacyjnych. Nie wróżymy z fusów ile rozmawiasz, dzwonisz, chodzisz po necie.

Jak masz androida wstępnie możesz sprawdzić odpowiednią dla siebie ofertę: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cdri.taniegadanie

Jak powiesz mi mniej więcej co robisz z tym telefonem będę w stanie Ci doradzić...


RE: Abonament na telefon - RAZOM - 09-12-2013 17:13

Polecam W Play'u Taryfa 4.0