Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting a blog PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hosting a blog PPA (/Temat-Hosting-a-blog-PPA-75802)

Strony: 1 2


Hosting a blog PPA - michalek2244 - 03-09-2013 19:52

Dostałem dzisiaj taką wiadomość od Biura Obsługi Klienta hostingu:

"Witam serdecznie,

Otrzymaliśmy informację, iż na stronie abc.pl będącej na Pańskim koncie, naraża Pan użytkowników na straty pieniężne dodatkowo instalując wirusa w komputerze.
Prosimy o niezwłoczne informacje w tej sprawie, w przeciwnym wypadku strona może pozostać zablokowana a umowa z Panem wypowiedziana
."

Jest się czym przejmować czy olać to?


RE: Hosting a blog PPA - Szaman1644 - 03-09-2013 19:59

Poproś o udowodnienie tego, albo coś. To blog PPA??? Jaki hosting???


RE: Hosting a blog PPA - michalek2244 - 03-09-2013 20:00

Tak, blog PPA, a raczej strona z jedną niszą. Hosting z Hekko


RE: Hosting a blog PPA - Szaman1644 - 03-09-2013 20:03

Hmm. Nie miałem nigdy takiego problemu. Na twoim miejscu na pewno odpisałbym na meila, bo ci mogą usunąć stronkę. Przeskanowałbym plik, który tam udostępniasz i pokazał, że nie ma żadnych wirusów.


RE: Hosting a blog PPA - Traw3k - 03-09-2013 20:05

W takim razie powinieneś się cieszyć, że dostałeś taką informację. Na innym hostingu dostałbyś od razu blokadę strony.

Odpisz mi, jak wygląda sytuacja. Jeśli wirusów nie rozprzestrzeniasz (bo chyba tego nie robisz?) to napisz prawdę, jak jest. Druga strata; straty pieniężne - w takim razie promujesz fake content... Prawdopodobnie. Musisz samemu coś wymyślić.

Jak sprawę olejesz to Ci zablokują stronę, a chyba tego nie chcesz? Smile


RE: Hosting a blog PPA - vankosiara - 03-09-2013 20:14

Zrób dopiskę małym druczkiem na blogu w jakimś regulaminie, że hacki, które udostępniasz są wersjami demonstracyjnymi i mogą nie działać oraz, że do pobrania potrzebne jest wykonanie oferty, która może być płatna. Po takim czymś lepiej się tłumaczyć Wink


RE: Hosting a blog PPA - makingmoney - 03-09-2013 20:16

"Nasze pliki nie są zawirusowane a jeżeli macie Państwo inne zdanie to proszę poprzeć je argumentami/dowodami, bo widzę tu tylko bezpodstawne oskarżenia. Użytkownicy pobierający nasze pliki, po wejściu w link pobierania, z góry informowani są o kosztach, więc o co chodzi?"

Proste Big Grin


RE: Hosting a blog PPA - michalek2244 - 03-09-2013 20:30

Jest to fake plik spakowany i zabezpieczony hasłem, na pewno nikt tego nie wypakował bo nigdzie nie podawałem hasła a tam jest tylko prosty plik zrobiony w VB więc o żadnym wirusie nie może być mowy Wink Dzięki wszystkim za pomoc zaraz do nich napisze Wink


RE: Hosting a blog PPA - rozi1910 - 04-09-2013 00:28

nie zapomnij informowac o dalszych losach tej sprawy, bo chyba wielu z nas moze spotkac podobna rzecz Big Grin


RE: Hosting a blog PPA - makingmoney - 04-09-2013 02:35

Mnie spotkała, dlatego piszę jak napisałem Smile