Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar (/Temat-SCAM-TUNES-Barre-%E2%80%93-nowiutki-Surfbar-75763)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ( płaci ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Minis1 - 23-12-2013 22:10

Od dwóch dni nie mogę się zalogować ani na stronę ani na buxa, czy ktoś też ma taki problem? 4


RE: ( płaci ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 23-12-2013 22:41

(23-12-2013 22:10)Minis1 napisał(a):  Od dwóch dni nie mogę się zalogować ani na stronę ani na buxa, czy ktoś też ma taki problem? 4
Tak, przez co wczoraj musialem ich prosic o nowe haslo...ktorego nie dalo sie zmienic.

Dzisiaj jest juz wszystko ok.


Wejdz na strone
Kliknij "Mot de passe perdu ? -"
Wpisz maila
Odbierz maila, zaloguj sie podanym haslem o tu:
http://www.tunesbarre.com/identification.html?submit=Cliquez+ici+pour+acc%C3%A9der+%C3%A0+l%27identificati​on (chyba nigdzie nie ma tak wkurzajacej captchy Undecided )
Nastepnie, po lewej, "Mes infos"
Tam bedziesz mial: "Votre mot de passe : Masqué - Modifier" Kliknij "modifier".
W pierwszym polu wpisz haslo z maila, w kolejnych dwoch nowe

I voila Wink


RE: ( płaci ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 24-12-2013 08:38

CaptchaCod rzeczywiście jest makabryczny.

Nie wiem, po co kombinują z tak drobnymi (a jednoczesnie upierdliwymi) zmianami. Może z nudów ?


RE: ( płaci ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - TREBORss - 29-01-2014 23:09

Panowie może jakąś forumową piramidkę stworzymy? - bo samemu to ciężko zdobyć ten próg wypłaty (zdobywam ok. 500pkt/dzień).


RE: ( płaci ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Minis1 - 17-03-2014 23:09

admin dzisiaj wyzerował wszystkim konta..

Cytat:INFORMATION IMPORTANTE : C'est avec regret que je me sépare du site. Ce qui entraine : - Une remise a zéro de tout les comptes. - Une remise a zéro des filleuls. Je suis désolé mais je n'ai pas le choix, sinon le site va fermer ses portes. J'espère que vous comprendrez mon choix. Le nouveau Webmaster viendras se présenter sous peu de temps. Cordialement L'équipe TUNESBARRE


Tłumaczenie google
Cytat:WAŻNA INFORMACJA: To jest z żalem, że część witryny. Co powoduje: - resetowanie wszystkich kont. - Zniżki zera skierowań. Przykro mi, ale nie mam wyboru, w przeciwnym razie strona będzie zamknąć swoje podwoje. Mam nadzieję, że rozumiesz mój wybór.Nowy Webmaster przyjść być w najbliższym czasie.Zespół serdecznie TUNESBARRE



RE: ( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 18-03-2014 20:13

Sprawa jasna. Żegnamy się z tym surfem. SCAM !!!


RE: ( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 23-03-2014 01:28

Strona wrocila...


RE: ( SPRAWDZANY ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 23-03-2014 13:31

Ano wróciła. Punkty i Poleceni również. Nowy Admin po kolei uaktywnia kolejne funkcje serwisu.

Może zbyt wcześnie spisaliśmy go na straty? Niedługo się okaże...


RE: ( SPRAWDZANY ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 23-03-2014 15:52

Niestety nie da sie wyplacac...


RE: ( SPRAWDZANY ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 23-03-2014 22:10

Admin pisał, że powoli ogarnia stronę i przywraca jej funkcjonalność,

Rzeczywiscie - sporo opcji jeszcze nie wróciło. Trzeba poczekać...