Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar (/Temat-SCAM-TUNES-Barre-%E2%80%93-nowiutki-Surfbar-75763)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - tomazzi - 16-09-2013 16:00

(16-09-2013 15:42)papajaz69 napisał(a):  Po miesiącu będę wiedział - liczę własnie na gry. Inwestycja niewielka a da mi pewien pogląd.... Teoretycznie jeden dobry strzał w miesiącu może sprawić, że inwestycja stanie się opłacalna. Zobaczymy...


papaz czekam na info konkretne w tych kwestiach, oraz na dowód wypłaty Smile
jak wsio będzie grało to będziesz miał refa Big Grin
może będzie to godny w końcu następca scamu dolarka Big Grin z poleconymi ze scami nie będzie problemu by ich tutaj sprowadzić i będą na człowieka zarobki działać Big Grin


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 16-09-2013 18:27

Musze Ci powiedzieć, że obecnie "numerem 1" jest dla mnie Dead-Surf. Mimo pewnych problemów technicznych fajnie nabija i, co ważniejsze, płaci. Z-Barre wymaga inwestycji żeby wypłata miała sens i ma obecnie długi okres oczekiwania na kasę. Z ciekawych jest jeszcze MagicBarre, ale ciagle go testuję a bez refów chwole to jeszcze potrwa.

Co do TunesBarre - podoba mi się i czuję, że będzie z niego pożytek. Czas pokaże...Smile


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - MrocznyKILL - 16-09-2013 18:37

(15-09-2013 19:10)papajaz69 napisał(a):  Biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co ruszył to zapewne jeszcze trochę poczekamy... na te dowodziki, oczywiście...

Po śmierci "dolarka" większość userów jest "pogniewana" na surfbary. A szkoda.

Co do dolarka też sporo ma w tym udziału ale gwoździem do trumny był Gagnant la bare w którym ponad 70% userów to byli Polacy...


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 16-09-2013 18:44

Ja na I-Gagnant nie narzekałem. Płacił w zasadzie do końca a potem po prostu go już nie było. Uważam, że to lepsze niż wiele surfbarów, które mimo, że są scamami to ciągle "wabią" nowych naiwnych. Duża szansa na sukces wiąże się z nowymi surfami. One zyją z reguły trochę czasu i jeśli ktoś rejestruje się na początku to ma sporą szansę na 1-2 wypłaty. Za przykład gą tu posłużyć np. "zmarły" I-Gagnant, Z-Barre (który przez prawie rok płacił bez inwestycji) czy Dead-Surf, który działa i płaci bez problemów.


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 16-09-2013 19:34

Potwierdzam Wink
Zdecydowanie najlepszy jest dead surf.
Chociaz pewna wada jest to, ze trzeba miec vipa (limit punktow jest dosc niski), ale to sie szybko zwraca.

Tunes barre prezentuje sie calkiem niezle...mam nadzieje, ze zostanie tak jak jest teraz Wink

Na z-barrze jest jednak mniejsza kasa i trzeba miec tego VIPa do wyplaty Undecided
Tyle, ze kody mozna zdobyc na innych stronach, wiec mozna sie obejsc bez inwestycji Wink

Ja mam jeszcze AW barre - ktory testuje...
Tylko tez malo punktow jest Sad

No i jeszcze surfy przegladarkowe... Wink


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 29-09-2013 19:05

Uwaga: Po ostatnich modernizacjach strony trzeba przeinstalować bara do wersji 1.2. Stara wersja przestaje chodzić.


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 30-09-2013 18:36

Miesiąc zamykam wynikiem 42 000 pkt. czyli 4,2 Euro.

W zasadzie bez poleconych. Sam bar fajnie nabija punkty, ale sporo dochodzi z darmowych gier (ja trafiłem 10 000 pkt.)

Coraz bardziej ten surfbar mi się podoba.

Na Forum pojawiło się sporo wypłat, więc wygląda na to, że przez jakiś czas będzie z niego pożytek.


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - nokira - 30-09-2013 19:25

Poszedł z refa. Pewnie będę pisać sporo bo nie ogarniam francuskiego ;p


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - kuba1998ii - 30-09-2013 20:42

wyglada interesujaco jutro zobacze


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 01-10-2013 20:13

Coś drgnęło, po kilkudniowym zastoju zaczęło przybywać userów.