Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) TUNES Barre – nowiutki Surfbar (/Temat-SCAM-TUNES-Barre-%E2%80%93-nowiutki-Surfbar-75763)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 11-09-2013 15:44

No to serwis jest po "liftingu" i śmiga aż miło.

Dzisiaj trafiłem w TBGrilleBonus 20 000 pkt. Huh


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 12-09-2013 20:58

(11-09-2013 15:44)papajaz69 napisał(a):  No to serwis jest po "liftingu" i śmiga aż miło.

Dzisiaj trafiłem w TBGrilleBonus 20 000 pkt. Huh
Gratulacje Huh

A ze strona ciagle sa problemy Sad
Co prawda naprawiaja je, ale troche to zniecheca Undecided


Nie odpowiedziales mi, a nie moge znalezc na stronie - jak wygladaja przeliczniki w zaleznosci od vip?


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 13-09-2013 07:30

Promocyjny okres VIP1 już mi się skończył i nie wiem, czy inwestować w ulepszenie konta - po ostatniej przerwie technicznej jestem "w plecy" na jakieś 22 000 pkt. Tyle mi zniknęło i nie chce wrócić. Podobno maja to wszystko poprostować - zobaczymy. Jeszcze chwilę poczekam, poobserwuję - może coś drgnie.

Eminey - przelicznik jest uzależniony od poziomu VIP. Teraz nie ma jak tego sprawdzić - ciągle stawiają na nogi te zakładkę.


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 13-09-2013 11:05

Pisales do supportu?
Wiem, ze to nie fortuna, ale troche slabo dac sie naciagac na 2.2 dolara :/

Skoro VIP1 Ci sie skonczyl, to jaki masz przelicznik teraz?
Ja mam jeszcze VIP 1 : 0.1 € / 1000 pkt i na wszelki wypadek wszystko zamieniam na kase, zeby ewentualnie kupic vipa.


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 13-09-2013 14:17

Support odpowiedział. Skrótowo: Była awaria. Chwilowo sę w "czarnej du...ie" i raczej "zniknięte" punkty nie wrócą. Kupiłem tego VIP-a i zobaczymy jak to dalej pójdzie.

Surfbar naprawdę mi się podoba i po zlikwidowaniu wszystkich usterek powinien fajnie zarabiać


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - MrocznyKILL - 15-09-2013 15:12

Czekamy na jakieś dowodziki Wink


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 15-09-2013 19:10

Biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co ruszył to zapewne jeszcze trochę poczekamy... na te dowodziki, oczywiście...

Po śmierci "dolarka" większość userów jest "pogniewana" na surfbary. A szkoda.


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - tomazzi - 15-09-2013 19:17

(15-09-2013 19:10)papajaz69 napisał(a):  Biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co ruszył to zapewne jeszcze trochę poczekamy... na te dowodziki, oczywiście...

Po śmierci "dolarka" większość userów jest "pogniewana" na surfbary. A szkoda.

dolarek scam a naiwnych rejestrujących się nie brak niestety
zamiast dzieci zająć się takimi nówkami to walą do scamu i to jest porażka


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - Eminey - 16-09-2013 08:46

Wyjasnij mi jedno, co Ci daje ten Vip?

Tyle samo punktow z bara i ten sam przelicznik na euro, nawet za za poleconych tez to samo.
Z tego, co widze, to przejscie z VIP 0 na VIP 1 daje tyle, ze masz 1 grille i 1 tickets bonus wiecej.


Jak patrze na moje gry, to srednio wyciagalem z nich 250-300 dziennie. To miesiecznie daje 7500-9000 punktow (0.75 - 0.9 euro), a vip1 kosztuje 1.5 euro. Gdzie tu interes?

No chyba, ze ktos ma farta i wygrywa wiecej. Tyle, ze na liscie ostatnich zwyciezcow jest wiekszosc takich, jak ja...


RE: TUNES Barre – nowiutki Surfbar - papajaz69 - 16-09-2013 15:42

Po miesiącu będę wiedział - liczę własnie na gry. Inwestycja niewielka a da mi pewien pogląd.... Teoretycznie jeden dobry strzał w miesiącu może sprawić, że inwestycja stanie się opłacalna. Zobaczymy...