Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! (/Temat-Sprzedam-strone-internetowa-Dobry-sposob-na-zarobek-75690)

Strony: 1 2


Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - Sotev - 01-09-2013 17:55

MOZLIWE ALLEGRO!

1.Nazwa przedmiotu :Strona internetowa z transmisjami: namurawie.pl + Bedziesz linkowanym na meczyki.pl (najwiekszy serwis z transmisjami online) - 200 tys unikalnych wejsc.Na stronie zarobilem 1200zl na adsense za miesiac lipiec oraz okolo 150zl z reklam cpm24.pl. Dodam ze zaczałem transmitowac mecze od 11 dnia miesiaca bo wczesniej bylem na wakacjach i nie moglem sie tym zajac. Mozna rowniez zarabiac na innych reklamach typu afilo.pl

Sprzedaje poniewaz potrzebuje koniecznie $. Posiadam takze 2 strone wiec sie nie martwcieWink'

Jesli masz strone internetowa i chcesz byc linkowany na meczyki.pl to pisz, pomoge za oplataWink

4.Kontakt :pw/gg: 8718631
5.Cena :około 250zl Do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - kolega21 - 01-09-2013 18:09

jaka cena?


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - michalek2244 - 01-09-2013 18:22

Nie polecam tego użytkownika, kiedyś kupiłem od niego metodę zarobku za 60 zł i kontakt z nim się urwał... Wogóle kontakt z nim to jakaś porażka wcześniej odpisywał mi raz na kilka dni teraz wogóle...


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - Stworkowaty - 01-09-2013 18:45

I stąd wiemy czemu strone na której zarobił 1200zł w miesiąć sprzedaje za 250zł.. ^^


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - hertia - 01-09-2013 18:49

Strona trochę bidnie wygląda ;p po za tym w miesiąc zarobiłeś na Adsense za stronę która jest też miesiąc w necie? dziwne ale może się mylę?


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - Sotev - 01-09-2013 18:53

z michalek2244 wyjasniam sytuacje, moze sie tutaj nawet wypowie poniewaz napisalem mu wwszystko co i jak ma zrobic ale nie zaakceptowali mu strony na co w ogole nie mam wplywu.

Hertia, tak strona jest bidna ale ludzi glownie wchodza zeby ogladac mecze i dlatego tez tak szybko tyle zarobilem, mam kilka tysiecy wejsc dziennie z meczyki wiec nie ma problemu w tym.


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - PETERILLUSION - 01-09-2013 20:43

Uwaga oszust oszukal mnie i ukradl 60zl sprawa zgloszona.


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - Stworkowaty - 01-09-2013 20:48

Daj jakieś dowody to administracja zbanuję go na forum a Ty udaj się z sprawą na Policję. ; )


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - michalek2244 - 01-09-2013 20:55

Dobra ja już z nim wszystko wyjaśniam


RE: Sprzedam strone internetowa. Dobry sposob na zarobek! - PETERILLUSION - 01-09-2013 20:58

Zobaczymy czy ze mna tez bedzie sobie "wyjasnial"...